Jdi na obsah Jdi na menu
 


2018/19 - 2. liga - sk. východ

28. 2. 2019

logo2016original.pngZÁKLADNÍ ČÁST

1.   12.9.2018 HC Orli Orlová - Šumperk 2:5
- Pokorný
- Plášek (Romančík, Vachutka)
- Vorobjev (Králík, Gewiese)
- Řezáč (Sedlák, Plášek)
- Romančík (Vachutka, Plášek)

2.   15.9.2018 Šumperk - HK Opava 3:2sn
- Řezáč
- Vorobjev (M. Haloda)
- Vachutka (sn)

3.   19.9.2018 HC Nový Jičín - Šumperk 3:2
- Pokorný (Drtil, Vorobjev)
- Gewiese (Vorobjev)

4.   22.9.2018 Šumperk - HC Bobři Valašské Meziříčí 3:0
- Pokorný (Vorobjev, Řezáč)
- Romančík (Plášek)
- Vachutka (Plášek)

5.   26.9.2018 HC Tatra Kopřivnice - Šumperk 0:9
- Romančík (Vachutka, Plášek)
- Ostřanský (Pokorný)
- Pokorný (Plášek, Sedlák)
- Vorobjev (Pokorný)
- Plášek (Hroch)
- Drtil (Plášek, Vachutka)
- Pokorný (Ostřanský, Řezáč)
- Sedlák (Vachutka, Plášek)
- Hroch (Antonov, Kužílek)

6.   29.9.2018 volno

7.   3.10.2018 Šumperk - SHK Hodonín 5:1
- Romančík (Plášek, Vachutka)
- Pokorný (Ostřanský)
- Vorobjev (Řezáč)
- Drtil (Romančík)
- Plášek (Romančík)

8.   6.10.2018 IHC Písek - Šumperk 2:1
- Vorobjev (Ostřanský, Pokorný)

9.   13.10.2018 Šumperk - HC Orli Orlová 1:5
- Plášek (Hroch, M. Haloda)

10.   17.10.2018 HK Opava - Šumperk 2:1sn
- Drtil (Vorobjev)

11.   20.10.2018 Šumperk - HC Nový Jičín 6:1
- Pokorný (Romančík, Vorobjev)
- Tolokonnikov (Kužílek)
- Ostřanský
- Romančík (Vorobjev)
- Sedlák (M. Haloda, Plášek)
- Tolokonnikov (Antonov, Blecha)

12.   24.10.2018 HC Bobři Valašské Meziříčí - Šumperk 4:2
- Čuřík (Sedlák, Plášek)
- Krejčiřík (Sedlák, Drtil)

13.   27.10.2018 Šumperk - HC Tatra Kopřivnice 8:4
- Vorobjev (Romančík)
- Plášek (Čuřík, Drtil)
- M. Haloda (Antonov, Ostřanský)
- Antonov (Krejčiřík, Sedlák)
- Sedlák (Drtil, Plášek)
- Krejčiřík (Plášek)
- Hroch (Čuřík)
- Antonov (Ostřanský, M. Haloda)

14.   31.10.2018 volno

15.   3.11.2018 Šumperk - BK Havlíčkův Brod 8:6
- Drtil (Plášek, M. Haloda)
- Čuřík (Romančík)
- Vorobjev (Ďurač, Hroch)
- Vorobjev (Ďurač, Hroch)
- Ďurač (Vorobjev)
- Sedlák (Drtil, Čuřík)
- Sedlák (Plášek, Romančík)
- Ďurač

16.   12.11.2018 SHK Hodonín - Šumperk 4:5p
- Antonov (M. Haloda, Ostřanský)
- Sedlák (Drtil)
- Sedlák (Čuřík)
- Čuřík (Drtil, Krejčiřík)
- Romančík (Čuřík, Sedlák)

17.   14.11.2018 HC Orli Orlová - Šumperk 3:2sn
- Ďurač (Romančík, Řezáč)
- Plášek (Sedlák)

18.   17.11.2018 HC Moravské Budějovice 2005 - Šumperk 0:3
- Antonov (Ostřanský)
- Hroch (Ďurač)
- Plášek 

19.   21.11.2018 Šumperk - HK Opava 3:1
- Romančík (Drtil, Řezáč)
- Králík (Čuřík, Plášek)
- Romančík (Králík, Řezáč)

20.   24.11.2018 Šumperk - SKLH Žďár n/Sáz. 2:3p
- Ďurač (Řezáč, Romančík)
- Romančík (Gewiese, Ďurač)

21.   28.11.2018 HC Nový Jičín - Šumperk 2:3p
- Králík (Gewiese, Ďurač)
- Pokorný (Antonov, Romančík)
- Králík

22.   1.12.2018 HC Tábor - Šumperk 0:3
- Pokorný (Vaněk, M. Haloda)
- Antonov (Sedlák, Pokorný)
- Ostřanský (Pokorný, Antonov)

23.   5.12.2018 Šumperk - HC Bobři Valašské Meziříří 2:1
- Pokorný (Ostřanský, Vaněk)
- Ďurač (Vorobjev, Řezáč)

24.   8.12.2018 Šumperk - HC David servis České Budějovice 6:1
- Pokorný (M. Haloda)
- Plášek (Romančík, Sedlák)
- Čuřík
- Čuřík (Ďurač, Gewiese)
- Gewiese (Ďurač, Vorobjev)
- Králík (Pokorný, Vaněk)

25.   12.12.2018 HC Tatra Kopřivnice - Šumperk 2:1
- M. Haloda (Vorobjev, Ďurač)

26.   15.12.2018 HC Spartak Pelhřimov - Šumperk 1:2
- Gewiese (Vorobjev, Sedlák)
- Antonov (M. Haloda, Drtil)

27.   19.12.2018 volno

28.   22.12.2018 Šumperk - IHC Písek 9:2
- M. Haloda (Ďurač)
- Drtil (Vachutka, Sedlák)
- Králík (Hroch)
- Pokorný (Hroch, Králík)
- Ďurač (Drtil, Sedlák)
- Plášek (Vachutka, Sedlák)
- Ďurač
- Ostřanský (Urban, Sedlák)
- Vachutka (Drtil, Plášek)

29.   3.1.2019 Šumperk - SHK Hodonín 1:6
- Králík (Hroch, Sedlák)

30.   5.1.2019 BK Havlíčkův Brod - Šumperk 2:3
- Drtil (Sedlák, Antonov)
- Vorobjev (Čuřík)
- Sedlák (Čuřík)

31.   12.1.2019 Šumperk - HC Moravské Budějovice 2005 4:1
- Plášek (Drtil, Čuřík)
- Vorobjev (Plášek, Drtil)
- Čuřík
- Antonov (Hroch)

32.   16.1.2019 Šumperk - HC Orli Orlová 7:2
- Hroch (Antonov, Gewiese)
- Plášek (Drtil)
- Vorobjev (Plášek, Čuřík)
- Vachutka (Pokorný, Gewiese)
- Hroch (Romančík, Antonov)
- Čuřík
- Antonov (Hroch, M. Haloda)

33.   19.1.2019 SKLH Žďár n/Sáz. - Šumperk 3:2
- Vachutka (Kuťák, Pokorný)
- Gewiese (Kuťák, Vachutka)

34.   26.1.2019 Šumperk - HC Tábor 5:4
- Plášek (Vorobjev, Čuřík)
- Vachutka (Kuťák, Gewiese)
- Antonov (Ostřanský, Tolokonnikov)
- Vorobjev (Plášek)
- Drtil (Sedlák, Antonov)

35.   30.1.2019 HK Opava - Šumperk 1:2sn
- Vorobjev (Sedlák, Plášek)
- Králík (sn)

36.   2.2.2019 HC David servis České Budějovice - Šumperk 2:6
- Gewiese (Pokorný, Vachutka)
- Sedlák (Vorobjev)
- Antonov (M. Haloda)
- Vachutka (Mojžíš, Kuťák)
- Plášek (Čuřík, Vachutka)
- Vorobjev (Plášek)

37.   6.2.2019 Šumperk - HC Nový Jičín 5:4
- Gago (Kuťák, Vachutka)
- Sedlák (Čuřík, Vorobjev)
- Kuťák (Vachutka)
- Sedlák (Čuřík, Plášek)
- Sedlák (Vorobjev, Drtil)

38.   9.2.2019 Šumperk - HC Spartak Pelhřimov 6:3
- Sedlák (Vorobjev, Kuťák)
- Mojžíš (Vachutka, Gewiese)
- Drtil
- Sedlák (Vorobjev, Čuřík)
- Sedlák (Drtil, Čuřík)

39.   13.2.2019 HC Bobři Valašské Meziříčí - Šumperk 4:3
- Pokorný (Antonov)
- Sedlák (Kuťák, Čuřík)
- Vachutka (Kuťák)

40.   16.2.2019 Šumperk - HC Tatra Kopřivnice 9:1
- Ostřanský (Romančík, Sedlák)
- M. Haloda (Řezáč, Gago)
- Antonov
- Ostřanský (Romančík, Řezáč)
- Plášek (Vorobjev, Sedlák)
- Krejčiřík (Pokorný)
- Vachutka (M. Haloda, Řezáč)
- Ostřanský (Sedlák, Králík)
- Plášek (Čuřík, M. Haloda)

41.   23.2.2019 volno

42.   27.2.2019 SHK Hodonín - Šumperk 5:3
- Antonov
- Čuřík (Plášek)
- Drtil (Plášek)


TABULKY PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI

  VÝCHOD Z V VP PP P SKORE B
1. Draci Šumperk 38 22 4 3 9 151:90 77
2. SHK iClinic Hodonín 38 23 2 3 10 180:120 76
3. HC Bobři Valašské Meziříčí 38 21 4 3 10 146:113 74
4. HC Tatra Kopřivnice 38 17 5 0 16 137:132 61
5. HK Opava 38 12 6 6 14 133:123 54
6. HK Nový Jičín 38 12 5 3 18 109:136 49
7. HC Orli Orlová 38 9 1 4 24 116:175 33
                 
  JIH Z V VP PP P SKORE B
1. BK Havlíčkův Brod 38 26 1 2 9 176:108 82
2. SKLH Žďár nad Sázavou 38 23 3 4 8 168:110 79
3. HC Moravské Budějovice 2005 38 24 2 2 10 140:98 78
4. IHC Písek 38 14 2 3 19 117:150 49
5. HC David servis České Budějovice 38 12 0 1 25 123:182 37
6. HC Tábor 38 8 2 2 26 102:163 30
7. HC Lední Medvědi Pelhřimov 38 4 2 3 29 103:201 19
                 
  SEVER Z V VP PP P SKORE B
1. HC Baník Sokolov 38 28 1 3 6 185:72 89
2. SHC Klatovy 38 19 6 3 10 140:123 72
3. Mostečtí Lvi 38 16 3 3 16 179:178 57
4. HC Děčín 38 13 3 5 17 152:171 50
5. HC Kobra Praha 38 13 3 4 18 141:159 49
6. HC Řísuty 38 10 4 2 22 130:179 40
7. HC Draci Bílina 38 6 3 3 26 132:226 27
                 
  STŘED Z V VP PP P SKORE B
1. HC Stadion Vrchlabí 38 24 3 1 10 138:86 79
2. HC Vlci Jablonec nad Nisou 38 23 2 2 11 172:128 75
3. SC Kolín 38 19 2 3 14 142:108 64
4. NED Hockey Nymburk 38 18 3 2 15 134:125 62
5. HC Trutnov 38 14 5 5 14 122:133 57
6. HC Rodos Dvůr Králové 38 15 3 4 16 144:135 55
7. HC Letci Letňany 38 6 1 2 29 86:174 22

 

PLAY-OFF - ČTVRTFINÁLE - SK. JIH/VÝCHOD

2.3.2019 Šumperk - IHC Písek 5:1 (1:0)
- Pokorný (Gewiese)
- Drtil (Vorobjev)
- Hroch (Antonov, Ostřanský)
- Hroch (Ostřanský)
- Ostřanský

4.3.2019 IHC Písek - Šumperk 3:2 (1:1)
- Vorobjev (Čuřík, Plášek)
- M. Haloda (Hroch)

6.3.2019 Šumperk - IHC Písek 6:0 (2:1)
- M. Haloda (Krejčiřík)
- Pokorný (Mojžíš, Gewiese)
- Plášek (Romančík)
- Králík (Pokorný, Gewiese)
- Plášek (Vorobjev, Gewiese)
- Kuťák (M. Haloda, Vachutka)

8.3.2019 IHC Písek - Šumperk 3:2sn (2:2)
- Čuřík (Vorobjev, Sedlák)
- Mojžíš (Gewiese, Plášek)

10.3.2019 Šumperk - IHC Písek 6:1 (3:2)
- Pokorný (Vachutka, Řezáč)
- Sedlák (Pokorný)
- Kuťák (Ostřanský)
- Vorobjev (Ostřanský, Gewiese)
- Králík (Kuťák)
- Čuřík (Vachutka, Plášek)

Havlíčkův Brod - Kopřivnice 3:2 (4:3p, 4:5p, 5:4, 3:4p, 7:1)
Hodonín - Moravské Budějovice 2:3 (3:1, 2:4, 4:2, 1:2, 2:4)
Žďár n/Sáz. - Valašské Meziříčí 1:3 (1:0, 2:3p, 1:5, 2:4)

 

PLAY-OFF - ČTVRTFINÁLE - SK. SEVER/STŘED

Sokolov - Nymburk 3:0 (5:0, 4:1, 8:0)
Klatovy - Kolín 0:3 (1:4, 3:4p, 2:4)
Vrchlabí - Děčín 3:0 (5:2, 5:4, 3:1)
Jablonec - Most 1:3 (3:4, 3:4, 9:1, 1:8)

 

PLAY-OFF - SEMIFINÁLE - SK. JIH/VÝCHOD

13.3.2019 Šumperk - HC Moravské Budějovice 2005 3:1 (1:0)
- Gago (Hroch, Romančík)
- Romančík (Mojžíš, Gewiese)
- Králík (Ostřanský, Sedlák)

15.3.2019 HC Moravské Budějovice 2005 - Šumperk 4:3sn (1:1)
- Králík (Kuťák)
- Čuřík (Vachutka)
- Sedlák (Králík)

17.3.2019 Šumperk - HC Moravské Budějovice 2005 1:2 (1:2)
- Romančík

19.3.2019 HC Moravské Budějovice 2005 - Šumperk 5:2 (3:1)
- Drtil (Čuřík)
- Čuřík (Drtil, Sedlák)

Havlíčkův Brod - Valašské Meziříčí 3:1 (5:2, 0:2, 4:2, 3:2sn)

 

PLAY-OFF - SEMIFINÁLE - SK. SEVER/STŘED

Sokolov - Most 3:0 (9:5, 4:3sn, 9:1)
Vrchlabí - Kolín 3:1 (4:6, 6:1, 2:1, 4:2)

 

PLAY-OFF - FINÁLE - SK. JIH/VÝCHOD

Havlíčkův Brod - Moravské Budějovice 0:3 (3:6, 1:4, 5:7)


PLAY-OFF - FINÁLE - SK. SEVER/STŘED

Sokolov - Vrchlabí 3:2 (4:1, 1:4, 3:4sn, 5:2, 2:1)


PLAY-OFF - SUPERFINÁLE

Sokolov - Moravské Budějovice 4:0 (5:0kont., 5:0kont., 5:0kont., 4:1)

Sokolov postoupil do 1. ligy


O UDRŽENÍ

Letňany - Pelhřimov 3:0 (6:3, 8:5, 6:3)

Pelhřimov sestoupil do krajské ligy

 

KONEČNÉ TABULKY 2. LIGY

  VÝCHOD   SEVER
1. Draci Šumperk 1. HC Baník Sokolov
2. HC Bobři Valašské Meziříčí 2. Mostečtí Lvi
3. SHK iClinic Hodonín 3. SHC Klatovy
4. HC Tatra Kopřivnice 4. HC Děčín
5. HK Opava 5. HC Kobra Praha
6. HK Nový Jičín 6. HC Řísuty
7. HC Orli Orlová 7. HC Draci Bílina
       
  JIH   STŘED
1. HC Moravské Budějovice 2005 1. HC Stadion Vrchlabí
2. BK Havlíčkův Brod 2. SC Kolín
3. SKLH Žďár nad Sázavou 3. HC Vlci Jablonec nad Nisou
4. IHC Písek 4. NED Hockey Nymburk
5. HC David servis České Budějovice 5. HC Trutnov
6. HC Tábor 6. HC Rodos Dvůr Králové
7. HC Lední Medvědi Pelhřimov 7. HC Letci Letňany

 

KANADSKÉ BODOVÁNÍ - DRACI ŠUMPERK

  BRANKÁŘI Z MIN OG PB
1. Ondřej Haloda 23 1358 46 2,03
2. Patrik Polívka 14 736 31 2,53
3. Matej Kristín 13 749 32 2,56
  OBRÁNCI Z G A KB
1. Tomáš Sedlák 47 18 25 43
2. Tomáš Drtil 42 11 17 28
3. Marek Haloda 47 6 14 20
4. Petr Gewiese C 45 5 15 20
5. Jakub Řezáč 47 2 11 13
6. Pavel Mojžíš (C) 16 2 3 5
7. Nikolaj Tolokonnikov 23 2 1 3
8. Jakub Vaněk 10 0 3 3
9. Jakub Kužílek 10 0 2 2
10. Jaroslav Habrman 3 0 0 0
  ÚTOČNÍCI Z G A KB
1. Karel Plášek 47 17 28 45
2. Dmitrij Vorobjev 41 17 21 38
3. Jakub Čuřík (C) 37 12 20 32
4. Dominik Pokorný 47 16 12 28
5. Michal Romančík 46 11 16 27
6. Daniel Vachutka 33 9 18 27
7. Vladimir Antonov 47 12 11 23
8. Milan Ostřanský 46 8 14 22
9. Daniel Hroch 46 7 11 18
10. Lukáš Králík 37 11 5 16
11. Ivan Ďurač 13 7 9 16
12. Filip Kuťák 18 3 10 13
13. Vojtěch Krejčiřík 11 3 3 6
14. Michal Gago 9 2 1 3
15. Denis Blecha 21 0 1 1
16. Martin Urban 47 0 1 1
17. Michal Horký 3 0 0 0
18. David Haluza 3 0 0 0
19. Jonáš Kočica 6 0 0 0
20. Libor Šíp 20 0 0 0
  TRENÉŘI        
  Jozef Zavadil – Zdeněk Novosad