Jdi na obsah Jdi na menu
 


2016/17 - 2. liga - sk. východ

4. 3. 2017


logo2016original.pngZÁKLADNÍ ČÁST

1.   14.9.2016 volno

3.   21.9.2016 HC Technika Brno - Šumperk 2:4
- Ďurkáč (Fischer, Hroch)
- Cink
- Hroch (Cink, Řezáč)
- Ostřanský (Sedláček)

4.   24.9.2016 Šumperk - HC RT Torax Poruba 2011 4:3p
- Cink (Ostřanský, Sedlák)
- Fischer (Hroch, Řezáč)
- Sedlák (Vachutka)
- Hroch (Cink)

5.   28.9.2016 SHK Hodonín - Šumperk 5:2
- Matějka (Sedlák, Vachutka)
- Vachutka (Matějka, Vymazal) 

6.   1.10.2016 Šumperk - HC Nový Jičín 4:3
- Drtil (Matějka, Sedlák)
- Matějka (Řezáč, Hroch)
- Langr (Janota)
- Sedlák (Drtil, Vymazal)

7.   5.10.2016 HC Kopřivnice - Šumperk 6:7
- Fischer (Ostřanský)
- Cink (Ďurkáč, Fischer)
- Vachutka (Sedlák, Navrátil)
- Hroch (Fischer, Cink)
- Vachutka (Sedlák, Drtil)
- Vachutka
- Vachutka (Sedlák, Vymazal)

8.   8.10.2016 Šumperk - HK Opava 2:0
- Fischer (Hroch, Cink)
- Drtil

9.   12.10.2016 HC Bobři Valašské Meziříčí - Šumperk 2:0

10.   15.10.2016 volno

11.   19.10.2016 VHK ROBE Vsetín - Šumperk 7:3
- Hroch (Ostřanský)
- Fischer (Ďurkáč, Hroch)
- Ďurkáč (Řezáč, Hroch)

12.   22.10.2016 Šumperk - HC Technika Brno 9:1
- Cink (Hroch, Fischer)
- Drtil (Matějka, Vymazal)
- Matějka (Vymazal, Sedlák)
- Vymazal (Sedlák, Drtil)
- Langr (Tomek, Janota)
- Matějka (Vymazal, Sedlák)
- Ostřanský (Vymazal)
- Matějka (Vymazal)
- Fischer (Cink, Vymazal)

13.   26.10.2016 HC RT Torax Poruba 2011 - Šumperk 7:5
- Vymazal (Vachutka, Matějka)
- Sedláček (Ostřanský, Pavlovský)
- Janota (Pavlovský)
- Matějka (Sedlák, Vymazal)
- Vachutka (Sedlák)

14.   29.10.2016 Šumperk - SHK Hodonín 1:2sn
- Matějka (Sedlák, Vymazal) 

15.   2.11.2016 HC Nový Jičín - Šumperk 4:2
- Drtil (Matějka, Ostřanský)
- Cink (Langr, Sedláček)

16.   5.11.2016 Šumperk - HC Kopřivnice 1:6
- Vachutka (Matějka, Vymazal)

17.   9.11.2016 HK Opava - Šumperk 5:6p
- Hroch (Fischer, Cink)
- Vachutka (Matějka, Sedlák)
- Novosad
- Hroch (Drtil, R. Svoboda)
- Matějka (Drtil, Vachutka)
- Sedláček (Cink)

18.   12.11.2016 Šumperk - HC Bobři Valašské Meziříčí 6:1
- Fischer (Cink, Hroch)
- Matějka
- Matějka (Vachutka, Vymazal)
- Vachutka (Drtil)
- Vymazal (Sedlák, Vachutka)
- Fischer (Hroch, Cink)

2.   14.11.2016 Šumperk - VHK ROBE Vsetín 1:4
- Vymazal (Vachutka)

19.   16.11.2016 volno

20.   19.11.2016 Šumperk - VHK ROBE Vsetín 4:5p
- Vachutka (Drtil, Sedlák)
- Novosad (Ostřanský)
- Janota (Sedláček)
- Hroch (Cink, Fischer)

21.   23.11.2016 HC Technika Brno - Šumperk 1:5
- Vachutka (Vymazal)
- Janota (Cink, Hroch)
- Sedlák (Vachutka, Drtil)
- Sedláček (Vachutka, R. Svoboda)
- Sedláček (Novosad, Sedlák)

22.   26.11.2016 Šumperk - HC RT Torax Poruba 2011 3:2
- Vachutka (Králík, Drtil)
- Sedlák (Drtil, Novosad)
- Janota (Králík, Cink)

23.   30.11.2016 SHK Hodonín - Šumperk 2:3sn
- Králík (Vymazal, Sedlák)
- Vachutka (Vymazal, Sedlák)
- Králík (ts)

45.   3.12.2016 HC Bobři Valašské Meziříčí - Šumperk 5:4p
- Vymazal (Králík, Vachutka)
- Sedlák (Vachutka, Matějka)
- Janota (Sedlák, Vymazal)
- Ostřanský (Ďurkáč, Sedláček)

24.   7.12.2016 Šumperk - HC Nový Jičín 5:4p
- Vachutka
- Ostřanský (Novosad, Sedláček)
- Vachutka (Vymazal)
- Drtil (Sedlák, Vymazal)
- Vymazal (Vachutka, Drtil)

25.   9.12.2016 HC Kopřivnice - Šumperk 4:5p
- Vachutka (Vymazal, Fišera)
- Drtil (Matějka, Sedlák)
- Králík (Fischer)
- Fischer (Králík, Cink)
- Matějka (Drtil, Ďurkáč)

26.   14.12.2016 Šumperk - HK Opava 6:2
- Králík (Fischer, Janota)
- Vachutka (Matějka, Fišera)
- Matějka (Vymazal, Sedlák)
- Vachutka (Vymazal)
- Ostřanský (Novosad, Sedláček)
- Ostřanský (Řezáč, Novosad)

27.   17.12.2016 HC Bobři Valašské Meziříčí - Šumperk 4:3
- Matějka (Vachutka, Drtil)
- Sedláček (Novosad, Ostřanský)
- Sedlák (Vymazal)

28.   21.12.2016 volno

29.   28.12.2016 VHK ROBE Vsetín - Šumperk 6:3
- Vachutka (Sedlák, Vymazal)
- Hroch (Drtil)
- Vachutka (Vymazal, Sedlák)

30.   4.1.2017 Šumperk - HC Technika Brno 5:4
- Ostřanský (Řezáč, Ďurkáč)
- Sedlák (Vachutka)
- Ostřanský (Králík)
- Cink (Fischer, Sedlák)
- Fischer (Cink, Sedlák)

31.   7.1.2017 HC RT Torax Poruba 2011 - Šumperk 1:5
- Sedláček (Novosad, Ostřanský)
- Sedláček (Sedlák, Novosad)
- Fischer (Cink, Králík)
- Cink (Fischer, Králík)
- Matějka

32.   11.1.2017 Šumperk - SHK Hodonín 5:6
- Vachutka (Vymazal, Sedlák)
- Drtil (Fischer, Fišera)
- Matějka (Vymazal, Drtil)
- Drtil (Vymazal, Sedlák)
- Drtil (Sedlák, Vymazal)

33.   14.1.2017 HC Nový Jičín - Šumperk 2:3
- Cink (Fišera, Králík)
- Ostřanský (Janota, Novosad)
- Drtil (Vachutka, Cink)

34.   18.1.2017 Šumperk - HC Kopřivnice 7:4
- Sedláček (Novosad, Ostřanský)
- Drtil (Hroch)
- Matějka (Vachutka, Řezáč)
- Matějka (Janota, Vachutka)
- Janota (Sedlák, Matějka)
- Sedláček (Řezáč)
- Novosad (Ďurkáč, Ostřanský)

35.   21.1.2017 HK Opava - Šumperk 6:3
- Sedláček (Vachutka, Drtil)
- Cink (Sedláček)
- Ostřanský (Drtil, Sedláček)

36.   25.1.2017 Šumperk - HC Bobři Valašské Meziříčí 10:2
- Fischer
- Králík (Ďurkáč, Novosad)
- Králík (Sedláček, Řezáč)
- Fischer (Sedlák, Hroch)
- Vachutka (Sedlák, Vymazal)
- Králík (Sedláček, Novosad)
- Cink (Hroch, Fischer)
- Drtil (Hroch, Fischer)
- Sedlák (Matějka, Vachutka)
- Vymazal (Matějka, Sedlák)

37.   28.1.2017 volno

38.   1.2.2017 Šumperk - VHK ROBE Vsetín 4:2
- Vachutka (Sedlák, Drtil)
- Vachutka (Sedlák, Vymazal)
- Novosad (Králík, Sedláček)
- Fischer (Janota)

39.   4.2.2017 HC Technika Brno - Šumperk 1:2
- Sedláček (Novosad, Řezáč)
- Hroch (Fischer)

40.   8.2.2017 Šumperk - HC RT Torax Poruba 2011 6:4
- Drtil (Sedlák, Vymazal)
- Janota (Hroch, Sedláček)
- Vymazal (Sedlák, Vachutka)
- Vachutka (Sedlák, Matějka)
- Vachutka (Matějka, Adam)
- Vymazal (Fischer, Vachutka)

41.   11.2.2017 SHK Hodonín - Šumperk 1:5
- Sedláček (Vachutka, Matějka)
- Drtil (Janota)
- Sedlák (Drtil, Matějka)
- Matějka (Vymazal, Sedlák)
- Drtil (Vymazal, Sedlák)

42.   15.2.2017 Šumperk - HC Nový Jičín 6:3
- Drtil (Vymazal)
- Drtil (Matějka, Sedlák)
- Králík (Langr, Fischer)
- Janota (Langr)
- Sedlák (Sedláček, Novosad)
- Vymazal 

43.   18.2.2017 HC Kopřivnice - Šumperk 3:2p
- Ostřanský (Sedláček, Novosad)
- Janota (Drtil, Králík)

44.   22.2.2017 Šumperk - HK Opava 4:1
- Vachutka (Vymazal, Ostřanský)
- Vymazal (Ostřanský, Vachutka)
- Ostřanský (Vymazal)
- Ostřanský (Sedláček)

 

TABULKA PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI

    Z V VP PP P SKORE B
1. VHK Robe Vsetín 40 34 3 1 2 201:90 109
2. HC RT Torax Poruba 2011 40 20 6 5 9 177:129 77
3. Draci Šumperk 40 20 5 4 11 165:133 74
4. SHK Hodonín 40 18 4 2 16 157:153 64
5. HK Opava 40 18 0 6 16 123:130 60
6. HC Bobři Valašské Meziřčí 40 13 3 2 22 123:151 47
7. HC Nový Jičín 40 14 0 3 23 118:138 45
8. HC Kopřivnice 40 11 3 3 23 139:186 42
9. HC Technika Brno 40 5 3 1 31 98:191 22

 

PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE

25.2.2017 Šumperk - HC Bobři Valašské Meziříčí 1:2 (0:1)
- Sedlák (Vachutka, Vymazal)

27.2.2017 HC Bobři Valašské Meziříčí - Šumperk 2:3 (1:1)
- Sedláček (Matějka, Sedlák)
- Sedlák (Vachutka, Vymazal)
- Matějka (Langr, Sedlák)

1.3.2017 Šumperk - HC Bobři Valašské Meziříčí 0:2 (1:2)

3.3.2017 HC Bobři Valašské Meziříčí - Šumperk 3:4p (2:2)
- Hroch (Janota)
- Vachutka (Králík)
- Vymazal (Sedlák, Novosad)
- Sedláček (Králík, Vachutka)

5.3.2017 Šumperk - HC Bobři Valašské Meziříčí 2:1 (3:2)
- Janota (Hroch, Fischer)
- Králík (Sedlák, Vachutka) 

7.3.2017 HC Bobři Valašské Meziříčí - Šumperk 2:4 (2:4)
- Langr (Králík, Sedláček)
- Cink (Fischer, Hroch)
- Matějka (Vymazal)
- Sedlák

Vsetín - Kopřivnice 4:0 (9:0, 10:4, 8:2, 8:3)
Poruba - Nový Jičín 4:1 (3:4, 3:1, 3:2, 3:0, 6:5)
Hodonín - Opava 4:1 (5:1, 4:5, 3:1, 7:4, 4:0)


PLAY OFF - SEMIFINÁLE

12.3.2017 HC RT Torax Poruba 2011 - Šumperk 5:4p (1:0)
- Vymazal (Sedlák, Drtil)
- Králík (Fišera)
- Králík
- Vachutka (Sedlák, Vymazal)

14.3.2017 Šumperk - HC RT Torax Poruba 2011 4:5 (0:2)
- Sedláček (Králík, Janota)
- Janota (Sedláček, Sedlák)
- Matějka (Vymazal, Hroch)
- Cink (Hroch, Fischer)

16.3.2017 HC RT Torax Poruba - Šumperk 2:4 (2:1)
- Novosad (Králík)
- Vachutka (Vymazal, Sedlák)
- Matějka (Vymazal)
- Janota (Králík, Cink)

18.3.2017 Šumperk - HC RT Torax Poruba 2011 2:1 (2:2)
- Vachutka (Sedlák)
- Janota (Sedlák)

20.3.2017 HC RT Torax Poruba 2011 - Šumperk 4:1 (3:2)
- Vachutka (Matějka, Vymazal)

Vsetín - Hodonín 3:1 (2:3p, 4:2, 5:2, 5:2)


PLAY-OFF - FINÁLE 

Vsetín - Poruba 3:0 (5:1, 4:2, 3:2p)

VHK Robe Vsetín se stal vítězem 2. ligy - sk. východ a postoupil do kvalifikace o WSM ligu.


KONEČNÁ TABULKA 2. LIGY VÝCHOD

1. VHK Robe Vsetín
2. HC RT Torax Poruba
3. Draci Šumperk
4. SHK Hodonín
5. HK Opava
6. HC Bobři Valašské Meziřčí
7. HC Nový Jičín
8. HC Kopřivnice
9. HC Technika Brno

 

KVALIFIKACE O WSM LIGU

    Z V VP PP P SKORE B
1. HC Robe Vsetín 4 2 1 1 0 17:8 9
2. BK Havlíčkův Brod 4 2 1 1 0 14:9 9
3. HC Vlci Jablonec n/N. 4 0 0 0 4 7:21 0

HC Robe Vsetín postoupil do WSM ligy

 

KANADSKÉ BODOVÁNÍ DRACI ŠUMPERK

  BRANKÁŘI Z MIN OG PB %
1. Hynek Kůdela 20 1177 45 2,29  
2. René Svoboda 17 906 51 3,38 90,29
3. Petr Zavadil 20 1009 59 3,51 88,97
  OBRÁNCI Z G A KB  
1. Tomáš Sedlák (C) 51 13 53 66  
2. Tomáš Drtil 46 17 22 39  
3. Michael Janota 50 13 10 23  
4. Jakub Ďurkáč 50 2 7 9  
5. Jakub Řezáč 46 0 9 9  
6. Jan Fišera 30 0 5 5  
7. Matěj Tomek 21 0 1 1  
8. Luboš Adam 24 0 1 1  
9. Karel Navrátil 17 0 0 0  
  ÚTOČNÍCI Z G A KB  
1. Daniel Vachutka 50 32 25 57  
2. Michal Vymazal 51 13 43 56  
3. Jan Matějka C 49 22 20 42  
4. Radek Fischer 51 13 20 33  
5. Pavel Sedláček 51 15 17 32  
6. Vladimír Cink 44 12 17 29  
7. Daniel Hroch 45 10 19 29  
8. Lukáš Králík 34 11 16 27  
9. Milan Ostřanský 49 13 10 23  
10. Zdeněk Novosad 29 5 15 20  
11. Tomáš Langr 49 3 4 7  
12. Matěj Pavlovský 11 0 2 2  
13. David Jurík 3 0 0 0  
14. Lukáš Svoboda 8 0 0 0  
15. Michal Brida 17 0 0 0  
  TRENÉR          
  Aleš Flašar