Jdi na obsah Jdi na menu
 


2014/15 - Krajská liga JM a ZL kraje

6. 4. 2015

logo2003.jpgZÁKLADNÍ ČÁST

1.   27.9.2014 HC Uherský Brod - HK Šumperk 5:2
- Šula (Peška, Navrátil)
- Budina (Fryč)

2.   5.10.2014 HK Šumperk - HHK Velké Meziříčí 7:3
- Kužílek (Fryč)
- Peška (Pilavka)
- Kužílek
- Malý T. (Patsch, Fryč)
- Malý T. (Šula, Peška)
- Fryč (Kužílek)
- Malý T. (Peška)

3.   12.10.2014 HC Uherské Hradiště - HK Šumperk 5:3
- Navrátil (Prokopec)
- Navrátil (Peška)
- Langr

4.   16.10.2014 volno

5.   19.10.2014 HK Šumperk - HK Kroměříž 7:4
- Vachutka
- T. Malý (Peška)
- Šula (Patsch)
- Horváth (Vachutka, Kužílek)
- Vachutka (Navrátil)
- Pilavka (Peška)
- Prokopec

6.   26.10.2014 HC Uherský Brod B - HK Šumperk 0:6
- Vachutka (T. Malý)
- Pilavka (Vachutka)
- Budina (Horváth)
- Pilavka (Navrátil)
- Vachutka (Horváth, Budina)
- T. Malý (Šula)

7.   28.10.2014 HK Šumperk - HC Štika Rosice 2:3
- M. Malý (Kužílek, M. Žálčík)
- Navrátil (Šula)

8.   1.11.2014 HC Uničov - HK Šumperk 3:4sn
- Havlík (Šula)
- Budina (Navrátil)
- Kovář
- Šula (ts)

9.   9.11.2014 HK Šumperk - HC Spartak Velká Bíteš 7:6sn
- Horváth (Fryč)
- Kužílek (Šula)
- Kužílek (Navrátil)
- Prokopec
- T. Malý (Skoumal, Peška)
- Peška (Pilavka, Starý)
- Pilavka (ts)

10.   13.11.2014 Dynamiters Blansko HK - HK Šumperk 7:5
- Navrátil (Langr, Skoumal)
- Skoumal
- Langr (Prokopec)
- Prokopec (Langr)
- Patsch (Starý, Budina)

11.   16.11.2014 HK Šumperk - HC TJ Šternberk 10:7
- Pilavka (Skoumal, Peška)
- M. Malý (Patsch, Kašpar)
- Pilavka (Peška)
- Peška (Pilavka, Skoumal)
- Pilavka (Patsch)
- Pilavka (Peška)
- M. Žálčík (Patsch)
- Patsch
- Peška (Pilavka, Havlík)
- Skoumal (Pilavka, Peška)

12.   23.11.2014 SK Minerva Boskovice - HK Šumperk 2:1
- Budina (Kovář)

13.   30.11.2014 HK Šumperk - Hokej Uherský Ostroh 6:5sn
- Peška (Skoumal)
- Peška (Pilavka, Havlík)
- Peška (Skoumal, Belanis)
- Horváth (Budina, Kužílek)
- Pilavka (Prokopec)
- Šula (ts)

14.   7.12.2014 HK Šumperk - HC Uherský Brod 4:2
- Pilavka (Kužílek)
- Šula (Prokopec, Cink)
- Pilavka (Kužílek)
- Budina

15.   13.12.2014 HHK Velké Meziříčí - HK Šumperk 5:3
- Peška (Kovář)
- Pilavka (Havlík)
- Kužílek (Budina)

16.   21.12.2014 HK Šumperk - HC Uherské Hradiště 6:1
- Kužílek (Pilavka)
- Navrátil
- Cink (Horváth, Langr)
- Langr (Horváth, T. Malý)
- Horváth (Cink, Langr)
- Langr (Cink)

17.   4.1.2015 volno

18.   10.1.2015 HK Kroměříž - HK Šumperk 4:2
- Starý (Havlík, Skoumal)
- Pilavka (Navrátil)

19.   18.1.2015 HK Šumperk - HC Uherský Brod B 9:1
- Kužílek (Horváth)
- Langr (Kobza, T. Malý)
- Langr (T. Malý)
- Horváth
- Navrátil (Langr)
- Budina (Starý, Pilavka)
- Langr (Horváth)
- Budina (Pilavka)
- Patsch (Prokopec, Starý)

20.   24.1.2015 HC Štika Rosice - HK Šumperk 3:4
- Starý (Horváth)
- Fryč (Budina, Pilavka)
- Starý (Budina)
- Pilavka (Starý, Budina)

21.   1.2.2015 HK Šumperk - HC Uničov 5:0
- Budina
- T. Malý (Kužílek)
- Horváth (T. Malý, Kužílek)
- M. Žálčík (Šula)
- Pilavka (Kovář, Navrátil)

22.   7.2.2015 HC Spartak Velká Bíteš - HK Šumperk 1:6
- Šula (Patsch)
- Kužílek (Horváth, Skoumal)
- Šula (M. Žálčík)
- Navrátil (Budina, Pilavka)
- Horváth (Starý)
- Starý (Peška)

23.   15.2.2015 HK Šumperk - Dynamiters Blansko HK 8:3
- Budina (Langr)
- T. Malý (Peška, Šula)
- Horváth (Skoumal, Kužílek)
- Pilavka (Budina)
- Langr (Pilavka)
- Kužílek (Horváth, Skoumal)
- Kužílek (Navrátil)
- Fryč (Pilavka, Kovář)

24.   22.2.2015 HC TJ Šternberk - HK Šumperk 5:4sn
- Šula (T. Malý)
- Horváth (Navrátil, Kužílek)
- Fryč (Prokopec)
- Pilavka

25.   1.3.2015 HK Šumperk - SK Minerva Boskovice 2:6
- Šula (Patsch)
- Kobza (ts)

26.   8.3.2015 Hokej Uherský Ostroh - HK Šumperk 4:7
- Budina (Langr, Navrátil)
- Šula (Patsch)
- T. Malý (ts)
- T. Malý (Šula)
- Langr
- Šula (Peška)
- Langr


TABULKA PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI

    DIV Z V VP PP P G+ G- B
1. Hokej Uherský Ostroh ZL 24 14 3 3 4 132 94 51
2. Dynamiters Blansko HK JM 24 14 1 1 8 96 90 45
3. HK Kroměříž ZL 24 14 1 0 9 142 86 44
4. HK Hokej Šumperk 2003 JM 24 12 3 1 8 120 85 43
5. SK Minerva Boskovice JM 24 12 2 0 10 108 92 40
6. HC Spartak Uherský Brod ZL 24 11 2 2 9 101 87 39
7. HC Uničov JM 24 11 2 2 9 125 113 39
8. HC Štika Rosice JM 24 11 1 1 11 77 88 36
9. HHK Velké Meziříčí JM 24 9 1 6 8 97 86 35
10. HC Uherské Hradiště ZL 24 8 4 1 11 109 113 33
11. HC TJ Šternberk JM 24 8 3 2 11 98 113 32
12. HC Spartak Velká Bíteš JM 24 8 1 4 11 102 100 30
13. HC Spartak Uherský Brod B ZL 24 0 0 1 23 57 217 1

 

PLAY-OFF JIHOMORAVSKÉ DIVIZE - ČTVRTFINÁLE

11.3.2015 HK Šumperk - HC TJ Šternberk 7:4 (1:0)
- Starý (Pilavka, Horváth)
- Starý (Budina)
- T. Malý (Šula, Peška)
- Šula (Peška)
- Budina (Langr)
- Langr (Patsch, Starý)
- Horváth (Pilavka)

13.3.2015 HC TJ Šternberk - HK Šumperk 6:2 (1:1)
- Kobza (Patsch)
- Horváth (Langr, Kobza)

15.3.2015 HK Šumperk - HC TJ Šternberk 9:2 (2:1)
- Budina (Kovář)
- Šula
- Šula
- Kobza (Horváth)
- T. Malý (Šula)
- Kobza (Patsch)
- Pilavka (Langr)
- Peška (Starý, Šula)
- Budina (Langr, Pilavka)

Uničov - Rosice 2:0 (7:1, 7:5)
Boskovice - Velké Meziříčí 2:1 (2:3, 5:4, 6:1)
Blansko - Velká Bíteš 1:2 (4:2, 3:4sn, 2:3)


PLAY OFF JIHOMORAVSKÉ DIVIZE - SEMIFINÁLE

18.3.2015 HK Šumperk - HC Spartak Velká Bíteš 2:3p (0:1)
- Pilavka (Navrátil)
- Skoumal (Navrátil)

20.3.2015 HC Spartak Velká Bíteš - HK Šumperk 6:2 (2:0)
- Kobza 2, Peška

Boskovice - Uničov 1:2 (2:1, 4:6, 2:6)


PLAY OFF JIHOMORAVSKÉ DIVIZE - FINÁLE

Uničov - Velká Bíteš 2:0 (4:2, 3:1)


KONEČNÁ TABULKA JIHOMORAVSKÉ DIVIZE

1. HC Uničov
2. HC Spartak Uherský Brod
3. HK Hokej Šumperk 2003
4. SK Minerva Boskovice
5. Dynamiters Blansko HK
6. HC Štika Rosice
7. HHK Velké Meziříčí
8. HC TJ Šternberk

 

KANADSKÉ BODOVÁNÍ HK HOKEJ ŠUMPERK 2003

  BRANKÁŘI Z MIN OG PB
1. Petr Misiorz 26 1434 71 2,97
2. Václav Hoffmann 7 335 33 5,91
  OBRÁNCI Z G A KB
1. Karel Navrátil 27 7 12 19
2. Ondřej Starý 17 6 8 14
3. Ondřej Patsch 27 3 11 14
4. Jakub Fryč 11 4 4 8
5. Josef Havlík 20 1 4 5
6. Vladimír Kašpar 1 0 1 1
7. Pavel Belanis 9 0 1 1
8. Ludvík Rutar 1 0 0 0
9. Pavel Skopal 2 0 0 0
10. Adam Arnošt 4 0 0 0
  ÚTOČNÍCI Z G A KB
1. Rostislav Pilavka 25 19 16 35
2. Michal Peška 24 10 16 26
3. Ondřej Šula 23 14 11 25
4. Michal Budina  C 28 13 10 23
5. Tomáš Langr 15 11 11 22
6. Miroslav Horváth 23 10 11 21
7. Filip Kužílek 25 10 9 19
8. Tomáš Malý 26 12 5 17
9. Michal Skoumal 13 3 10 13
10. Pavel Prokopec 25 3 6 9
11. Jan Kobza 9 6 2 8
12. Daniel Vachutka 2 4 2 6
13. Jakub Kovář 23 1 5 6
14. Michal Žálčík 19 2 2 4
15. Vladimír Cink 3 1 3 4
16. Martin Malý 15 2 0 2
  TRENÉŘI        
  Kamil Skoumal        
  Petr Rutar