Jdi na obsah Jdi na menu
 


2005/06 - 2. hokejová liga - východ

12. 2. 2012

logo2003.jpg

ZÁKLADNÍ ČÁST

1. 18.09.05 HC Orlová - Šumperk 2:1p
- Martinka (Přibyla)

2. 21.09.05 Šumperk - HC Spartak Velká Bíteš 5:2
- Antonovič (Studený)
- Antonovič (Studený, Bednárek)
- Řoutil (Güttler)
- Budina (Pilavka)
- Antonovič

3. 25.09.05 HC Uničov - Šumperk 3:9
- Dřímal (Vymazal)
- Antonovič (Studený, Přibyla)
- Vymazal (Řoutil)
- Güttler (Vymazal, Petrák)
- Güttler (Dřímal)
- Přibyla (Antonovič)
- Pilavka (Kučera, Budina)
- Petrák (Vymazal)
- Vymazal (Güttler, Dřímal)

4. 28.09.05 Šumperk - HC TJ Šternberk 2:4
- Kučera (Kukol)
- Holík

5. 02.10.05 HC Gedos Nový Jičín - Šumperk 1:4
- Holík (Studený)
- Pilavka
- Bednárek (Studený)
- Kučera (Antonovič, Pilavka)

6. 09.10.05 Šumperk - SHK Hodonín 2:4
- Martinka (Studený)
- Studený (Martinka)

7. 12.10.05 VSK Technika Brno - Šumperk 4:1
- Ondráček

8. 16.10.05 Šumperk - HK Kroměříž VTJ 5:0
- Holík (Sabela)
- Martinka (Pilavka, Antonovič)
- Antonovič (Studený)
- Antonovič
- Řoutil (Pilavka)

9. 19.10.05 HC Bobři Valašské Meziříčí - Šumperk 6:0


10. 23.10.05 Šumperk - HC Apos Blansko 2:0
- Holík (Sabela)
- Pilavka (Holík)

11. 26.10.05 HC Minor 2000 Přerov - Šumperk 5:3
- Holík
- Řoutil (Dřímal)
- Holík (Kučera)

12. 30.10.05 Šumperk - HC Orlová 2:4
- Kukol (Holík)
- Jurča (Holík)

13. 02.11.05 HC Spartak Velká Bíteš - Šumperk 3:4
- Budina (Kučera)
- Budina (Novosad, Kučera)
- Holík (Novosad)
- Ondráček

14. 06.11.05 Šumperk - HC Uničov 2:3
- Novosad (Jurča)
- Holík (Budina, Novosad)

15. 09.11.05 HC TJ Šternberk - Šumperk 7:2
- Antonovič (Petrák)
- Petrák (Bednárek, Studený)

16. 13.11.05 Šumperk - HC Gedos Nový Jičín 1:2
- Martinka (Kučera)

17. 17.11.05 SHK Hodonín - Šumperk 0:3
- Antonovič (Kučera)
- Antonovič (Kučera, Martinka)
- Martinka (Kučera)

18. 20.11.05 Šumperk - VSK Technika Brno 7:3
- Ondráček (Jurča)
- Holík (Dřímal, Novosad)
- Přibyla (Kučera, Řoutil)
- Ondráček (Sabela, Studený)
- Novosad (Budina)
- Studený (Bednárek)
- Sabela (Antonovič)

19. 23.11.05 HK Kroměříž VTJ - Šumperk 4:2
- Novosad (Petrák)
- Holík

20. 27.11.05 Šumperk - HC Bobři Valašské Meziříčí 1:3
- Novosad (Petrák)

21. 30.11.05 HC Apos Blansko - Šumperk 0:2
- Kučera (Martinka)
- Budina (Novosad)

22. 04.12.05 Šumperk - HC Minor 2000 Přerov 4:0
- Antonovič (Bednárek)
- Sabela (Pilavka)
- Jurča (Čížek)
- Kučera (Martinka, Antonovič)

NADSTAVBOVÁ ČÁST

23. 11.12.05 Šumperk - HC Apos Blansko 2:1
- Přibyla (Martinka, Antonovič)
- Dřímal (Kučera)

24. 17.12.05 HC Spartak Velká Bíteš - Šumperk 5:1
- Čížek (Petrák)

25. 21.12.05 Šumperk - HC TJ Šternberk 6:4
- Skokan (Jurča)
- Pilavka (Dřímal)
- Holík (Skokan)
- Přibyla (Bednárek, Antonovič)
- Dřímal (Petrák)
- Antonovič

26. 04.01.06 HC Minor 2000 Přerov - Šumperk 4:0

27. 08.01.06 Šumperk - HC Uničov 6:2
- Holík (Petrák)
- Novosad (Holík)
- Gelačák (Novosad)
- Antonovič (Petrák)
- Novosad (Holík)
- Martinka (Kučera)

28. 11.01.06 HC Orlová - Šumperk 6:1
- Čížek (Gelačák)

29. 15.01.06 HC Apos Blansko - Šumperk 3:1
- Novosad (Petrák, Lhotský)

30. 18.01.06 Šumperk - HC Spartak Velká Bíteš 7:3
- Novosad (Kučera, Gelačák)
- Gelačák (Kučera)
- Petrák (Holík)
- Holík (Novosad, Gelačák)
- Holík (Petrák)
- Pilavka (Budina, Antonovič)
- Čížek (Jurča, Dřímal)

31. 22.01.06 HC TJ Šternberk - Šumperk 5:5
- Gelačák (Holík)
- Holík (Petrák)
- Holík (Gelačák)
- Kukol (Kučera)
- Güttler

32. 29.01.06 Šumperk - HC Minor 2000 Přerov 4:5p
- Lhotský (Bednárek)
- Čížek
- Novosad (Lhotský)
- Petrák (Gelačák, Luka)

33. 01.02.06 HC Uničov - Šumperk 3:4
- Luka (Bednárek)
- Luka (Plšek)
- Jurča (Antonovič)
- Novosad (Kučera)

34. 05.02.06 Šumperk - HC Orlová 1:3
- Güttler (Čížek)

 

 

TABULKA PO NADSTAVBOVÉ ČÁSTI  

    Z V VP R PP P SKORE B
1. VSK Technika Brno 34 18 3 3 2 8 137:82 65
2. HC TJ Šternberk 34 16 2 4 2 10 138:124 58
3. HC Apos Blansko 34 14 3 4 2 11 99:81 54
4. HC Orlová 34 15 3 2 0 14 107:100 53
5. HC Gedos Nový Jičín 34 15 1 3 2 13 97:94 52
6. HC Bobři Valašské Meziříčí 34 13 3 3 1 11 117:107 52
7. Hokej Šumperk 2003 34 15 0 1 2 16 102:104 48
8. HC Spartak Velká Bíteš 34 15 0 3 0 16 111:113 48
9. SHK Hodonín 34 13 3 1 2 15 94:100 48
10. HC Minor 2000 Přerov 34 10 4 3 3 14 95:119 44
11. HK Kroměříž VTJ 34 12 1 1 1 19 100:125 40
12. HC Uničov 34 10 0 2 3 19 84:132 35


PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE

07.02.06 HC TJ Šternberk - Šumperk 4:1 (1:0 na zápasy)
- Luka (Novosad, Petrák)

09.02.06 Šumperk - HC TJ Šternberk 4:2 (1:1)
- Petrák (Bednárek)
- Antonovič (Holík)
- Holík (Kukol)
- Antonovič (Luka)

11.02.06 HC TJ Šternberk - Šumperk 4:6 (1:2)
- Antonovič (Holík)
- Martinka (Žibrita)
- Luka
- Žibrita (Čížek)
- Luka (Antonovič, Žibrita)
- Lhotský (Novosad, Martinka)

13.02.06 Šumperk - HC TJ Šternberk 1:2 (2:2)
- Dostál (Žibrita)

15.02.06 HC TJ Šternberk - Šumperk 7:3 (3:2)
- Čížek (Luka)
- Holík (Luka)
- Bednárek (Petrák)

HC Apos Blansko - HC Bobři Valašské Meziříčí 3:0 (2:1, 5:4p, 7:1)
HC Orlová - HC Gedos Nový Jičín 3:2 (0:4, 2:0, 4:3p, 0:3, 1:0p)
VSK Technika Brno - HC Spartak Velká Bíteš 3:1 (3:0, 1:4, 5:2, 3:2)

PLAY OFF - SEMIFINÁLE

HC TJ Šternberk - HC Apos Blansko 0:3 (2:4, 3:4, 1:4)
VSK Technika Brno - HC Orlová 3:0 (5:0, 5:2, 3:1)

PLAY OFF - FINÁLE
VSK Technika Brno - HC Apos Blansko 3:1 (4:3, 3:5, 4:1, 2:1) 

 

KONEČNÁ TABULKA 2. HOKEJOVÉ LIGY - VÝCHOD  

1. VSK Technika Brno
2. HC Apos Blansko
3. HC TJ Šternberk
4. HC Orlová
5. HC Gedos Nový Jičín
6. HC Bobři Valašské Meziříčí
7. Hokej Šumperk 2003
8. HC Spartak Velká Bíteš
9. SHK Hodonín
10. HC Minor 2000 Přerov
11. HK Kroměříž VTJ
12. HC Uničov

 

KANADSKÉ BODOVÁNÍ HOKEJ ŠUMPERK 2003  

  BRANKÁŘI Z MIN OG PB
1. Martin Chlad 35 2017 101 3,00
2. Svatopluk Šůstek 6 193 11 3,42
3. Lukáš Plšek 2 125 8 3,84
4. Petr Zatloukal 1 11 1 5,45
5. Kamil Nimmerrichter 1 1 0 0,00
  OBRÁNCI Z G A KB
1. Aleš Holík 37 18 9 27
2. Jaromír Bednárek 37 2 8 10
3. Kamil Dřímal 30 3 6 9
4. Georg Güttler 31 4 2 6
5. Kamil Přibyla  C 38 4 2 6
6. Radislav Ondráček 34 4 0 4
7. Michal Kukol 39 2 2 4
8. Ondřej Patsch 3 0 0 0
9. Dalibor Kubala 2 0 0 0
  ÚTOČNÍCI Z G A KB
1. Radim Antonovič 39 16 9 25
2. Zdeněk Novosad 24 10 9 19
3. Radek Kučera C 39 4 15 19
4. Michal Petrák 35 5 13 18
5. Ladislav Martinka 34 7 6 13
6. Václav Studený 21 2 9 11
7. Rostislav Pilavka 22 5 5 10
8. Vladimír Luka 8 5 4 9
9. Radomír Čížek 21 5 3 8
10. Michal Budina 29 4 4 8
11. Libor Gelačák 7 3 5 8
12. Petr Jurča 36 3 4 7
13. Lukáš Řoutil 36 3 2 5
14. Michal Vymazal 4 2 3 5
15. Rostislav Sabela 7 2 3 5
16. Luděk Lhotský 12 2 2 4
17. Pavel Žibrita 4 1 3 4
18. Jan Skokan 5 1 1 2
19. Petr Dostál 4 1 0 1
20. Martin Hliňák 12 0 0 0
21. Radek Fischer 1 0 0 0
22. Jakub Sikora 1 0 0 0
23. Radek Alka 1 0 0 0

TRENÉŘI 

Josef Podlaha, Petr Rutar, Jaroslav Beck