Jdi na obsah Jdi na menu
 


2004/05 - 2. hokejová liga - východ

9. 2. 2012

logo2003.jpg

ZÁKLADNÍ ČÁST

1. 12.09.04 HK Kroměříž VTJ - Šumperk 1:4
- Řoutil (Sakrajda, Jurča)
- Sakrajda (Pilavka)
- Antonovič (Kopa)
- Kopa

2. 19.09.04 Šumperk - HC Bobři Valašské Meziříčí 0:3

3. 22.09.04 SHK Hodonín - Šumperk 0:0

4. 26.09.04 Šumperk - HC Minor 2000 Přerov 2:4
- Antonovič (Jelínek)
- Martiník (Pilavka)

5. 28.09.04 HC Gedos Nový Jičín - Šumperk 4:2
- Pilavka (Dřímal)
- Janeček (Škurek)

6. 03.10.04 Šumperk - HC Apos Blansko 2:1
- Budina (Dřímal)
- Kučera (Bednárek)

7. 06.10.04 HK Jestřábi Prostějov - Šumperk 3:0

8. 10.10.04 Šumperk - HC Orlová 7:4
- Sakrajda (Antonovič)
- Sakrajda (Antonovič)
- Jelínek (Güttler)
- Jurča
- Dřímal (Janeček, Kučera)
- Janeček (Škurek)
- KUčera (Dřímal)

9. 13.10.04 VSK Technika Brno - Šumperk 2:0

10. 17.10.04 HC Uničov - Šumperk 6:2
- Antonovič (Sakrajda)
- Jelínek (Zahrada)

11. 20.10.2004 Šumperk - HC TJ Šternberk 8:4
- Kopa (Dřímal)
- Jurča (Sakrajda, Antonovič)
- Sakrajda
- Antonovič (Jurča)
- Jelínek (Dřímal)
- Sakrajda (Janeček)
- Dřímal (Kučera)
- Pilavka


12. 24.10.04 Šumperk - HK Kroměříž VTJ 1:2
- Kopa (Dřímal, Kučera)

13. 30.10.04 HC Bobři Valašské Meziříčí - Šumperk 5:1
- Antonovič (Sakrajda)

14. 03.11.04 Šumperk - SHK Hodonín 2:1
- Bednárek (Budina)
- Jelínek (Güttler)

15. 07.11.04 HC Minor 2000 Přerov - Šumperk 1:4
- Tlamka
- Kučera (Bednárek)
- Kučera (Budina)
- Jelínek (Dřímal)

16. 10.11.04 Šumperk - HC Gedos Nový Jičín 4:1
- Antonovič (Jurča)
- Škurek
- Kučera (Jelínek)
- Antonovič

17. 14.11.04 HC Apos Blansko - Šumperk 2:3
- Jelínek (Dřímal)
- Měch (Tlamka)
- Dřímal (Jelínek)

18. 17.11.04 Šumperk - HK Jestřábi Prostějov 1:5
- Pilavka (Řoutil)

19. 21.11.04 HC Orlová - Šumperk 10:6
- Pilavka (Martiník)
- Řoutil (Pilavka)
- Budina
- Dřímal (Kučera)
- Pilavka (Antonovič, Zahrada)
- Janeček

20. 24.11.04 Šumperk - VSK Technika Brno 4:5
- Dřímal
- Řoutil (Pilavka, Tlamka)
- Řoutil (Pilavka)
- Kučera (Dřímal)

21. 28.11.04 Šumperk - HC Uničov 4:2
- Pilavka (Řoutil, Kukol)
- Jelínek (Dřímal, Kučera)
- Jurča (Güttler)
- Řoutil (Kukol)

22. 01.12.04 HC TJ Šternberk - Šumperk 4:4
- Güttler (Antonovič)
- Dřímal (Bednárek, Kučera)
- Sakrajda (Güttler, Antonovič)
- Sakrajda (Antonovič)


NADSTAVBOVÁ ČÁST

23. 12.12.04 HK Kroměříž VTJ - Šumperk 2:2
- Kučera (Budina)
- Jurča (Sakrajda, Antonovič)

24. 15.12.04 Šumperk - HC Apos Blansko 2:5
- Antonovič (Güttler)
- Ondrušek (Jurča)

25. 19.12.04 HK Jestřábi Prostějov - Šumperk 8:1
- Kučera (Jurča)

26. 22.12.04 Šumperk - HC Minor 2000 Přerov 3:2
- Kučera (Dostál)
- Pilavka (Suchý)
- Pilavka (Jelínek)

27. 09.01.05 HC Gedos Nový Jičín - Šumperk 3:1
- Martiník (Jurča)

28. 12.01.05 Šumperk - HC TJ Šternberk 5:0 kontumačně
- ukončeno v čase 57:34 pro inzultaci čárového rozhodčího hostujícím trenérem.
- původní výsledek 6:4

29. 16.1.05 Šumperk - HK Kroměříž VTJ 4:1
- Jelínek (Kučera)
- Kučera (Bednárek)
- Jelínek (Bednárek)
- Kučera (Jelínek)

30. 19.1.05 HC Apos Blansko - Šumperk 3:3
- Sakrajda
- Dřímal (Kučera)
- Jelínek (Kučera)

31. 23.1.05 Šumperk - HK Jestřábi Prostějov 2:4
- Jelínek (Budina)
- Jurča

32. 26.1.05 HC Minor 2000 Přerov - Šumperk 1:4
- Bednárek (Dřímal)
- Janeček (Sakrajda)
- Pilavka (Dřímal)
- Kučera (Dřímal)

33. 30.1.05 Šumperk - HC Gedos Nový Jičín 1:2
- Pilavka (Suchý)

34. 2.2.05 HC TJ Šternberk - Šumperk 5:2
- Suchý (Pilavka, Škurek)
- Kopa (Sakrajda)

 

 

TABULKA PO NADSTAVBOVÉ ČÁSTI  

    Z V VP R PP P SKORE B
1. HK Jestřábi Prostějov 34 24 1 2 1 6 135:62 77
2. HC Apos Blansko 34 19 1 2 3 9 113:71 64
3. HC Orlová 34 17 4 0 0 13 119:106 59
4. VSK Technika Brno 34 16 4 2 0 12 103:83 58
5. HC TJ Šternberk 34 15 1 3 1 14 96:116 51
6. HK Kroměříž VTJ 34 16 0 1 1 16 94:111 50
7. SHK Hodonín 34 14 1 4 2 14 92:103 48
8. HC Gedos Nový Jičín 34 12 0 5 2 14 95:104 45
9. Hokej Šumperk 2003 34 13 0 4 0 17 91:106 43
10. HC Minor 2000 Přerov 34 11 0 5 1 17 89:97 39
11. HC Uničov 34 10 0 2 0 22 95:127 32
12. HC Bobři Valašské Meziříčí 34 8 0 4 1 21 77:113 29

 

SKUPINA O UDRŽENÍ

1. 9.2.05 Šumperk - HC Bobři Valašské Meziříčí 5:4p
- Kučera (Jelínek, Budina)
- Dřímal (Kopa, Jurča)
- Suchý (Kopa, Alka)
- Kučera (Budina)
- Jelínek (Kučera)

2. 13.2.05 Šumperk - HC Minor 2000 Přerov 5:3
- Janeček (Alka)
- Bednárek
- Suchý
- Dostál (Budina, Suchý)
- Kopa (Jelínek)

3. 16.2.05 HC Uničov - Šumperk 8:4
- Kopa (Budina)
- Jurča
- Pilavka (Suchý)
- Güttler (Suchý)

4. 20.2.05 HC Bobři Valašské Meziříčí - Šumperk 4:1
- Janeček

5. 27.2.05 HC Minor 2000 Přerov - Šumperk 3:7
- Jurča (Kulhaj)
- Kopa (Güttler)
- Jelínek (Bednárek, Budina)
- Pilavka (Suchý)
- Jelínek (Budina)
- Jurča (Janeček)
- Franěk (Jelínek)

6. 6.3.05 Šumperk - HC Uničov 1:4
- Sakrajda (Pilavka)

 

 

TABULKA SKUPINA O UDRŽENÍ  

 

    Z V VP R PP P SKORE B
1. Hokej Šumperk 2003 40 15 1 4 0 20 114:132 51
2. HC Minor 2000 Přerov 40 13 0 6 1 20 108:119 46
3. HC Uničov 40 13 0 2 0 25 116:145 41
4. HC Bobři Valašské Meziříčí 40 11 0 5 2 22 95:128 40

 

 

KONEČNÁ TABULKA 2. HOKEJOVÉ LIGY - VÝCHOD  

1. HK Jestřábi Prostějov
2. HC Apos Blansko
3. HC Orlová
4. HC TJ Šternberk
5. VSK Technika Brno
6. HK Kroměříž VTJ
7. SHK Hodonín
8. HC Gedos Nový Jičín
9. Hokej Šumperk 2003
10. HC Minor 2000 Přerov
11. HC Uničov
12. HC Bobři Valašské Meziříčí

 

 

KANADSKÉ BODOVÁNÍ HOKEJ ŠUMPERK 2003  

  BRANKÁŘI Z MIN OG PB
1. Tomáš Piterka 21 1093 59 3,24
2. Viktor Valúch 21 1146 65 3,40
3. Adam Vrba 2 120 5 2,50
  OBRÁNCI Z G A KB
1. Kamil Dřímal 31 8 13 21
2. Lukáš Janeček 37 6 3 9
3. Jaromír Bednárek 39 3 6 9
4. Georg Güttler  C 32 2 6 8
5. David Škurek 33 1 3 4
6. Michal Dostál 11 1 1 2
7. Michal Kukol 4 0 2 2
8. Tomáš Zahrada 14 0 2 2
9. Lubomír Ondrušek 33 1 0 1
10. Lubomír Dobranský 6 0 0 0
11. Jan Petrů 5 0 0 0
12. Petr Bauer 3 0 0 0
13. Dalibor Balcar 2 0 0 0
14. Petr Havlíček 1 0 0 0
15. Lukáš Zientek 1 0 0 0
16. Ivo Peštuka 1 0 0 0
17. Ondřej Patsch 1 0 0 0
  ÚTOČNÍCI Z G A KB
1. Radek Kučera C 29 14 10 24
2. Petr Jelínek 37 14 8 22
3. Rostislav Pilavka 27 12 7 19
4. Petr Sakrajda 34 9 7 16
5. Radim Antonovič 26 8 8 16
6. Petr Jurča 38 8 7 15
7. Michal Budina C 39 2 10 12
8. Pavel Kopa 30 7 3 10
9. Jindřich Suchý 16 3 6 9
10. Lukáš Řoutil 36 5 2 7
11. Ondřej Martiník 12 2 1 3
12. Marek Tlamka 9 1 2 3
13. Radek Alka 10 0 2 2
14. Tomáš Měch 4 1 0 1
15. David Franěk 7 1 0 1
16. Miloslav Kulhaj 9 0 1 1
17. Libor Kobza 8 0 0 0
18. Vadym Gnyazdovsky 3 0 0 0
19. Marco Ferlež 1 0 0 0

TRENÉŘI

 Jaroslav Peška, Petr Rutar