Jdi na obsah Jdi na menu
 


2003/04 - Krajský přebor ZL a OL kraje

8. 2. 2012

logo2003.jpg

ZÁKLADNÍ ČÁST


1. 05.10. 2003 Šumperk - HC Uherský Brod 7:3
- Budina (D. Valúch)
- Budina (Pilavka)
- Pilavka (D. Valúch)
- Šnorich (Rozehnal, Řoutil)
- Pilavka (D. Valúch, Budina)
- Pilavka (D. Valúch, Budina)
- Budina (D. Valúch)

2. 09.10. 2003 SKP Kroměříž - Šumperk 0:5
- Pilavka 2, D. Valúch, Budina, Baláž

3. 12.10. 2003 Šumperk - HC Uherské Hradiště 8:2
- D. Valúch (Havlíček)
- D. Valúch (Budina)
- Langr (Körner)
- Budina (D. Valúch)
- Pilavka (Havlíček)
- D. Valúch (Budina)
- Baláž (Zahrada)
- Franěk (Langr)

4. 16.10. 2003 Šumperk - HC Rožnov pod Radhoštěm 19:3
- Syrový (Šnorich, Pazourek)
- Budina (Link, Pilavka)
- Brückner (Baláž)
- Brückner (Kormunda)
- Šnorich
- Baláž (Kormunda)
- Pilavka (Link)
- Syrový (Šnorich, Řoutil)
- Škurek (Brückner)
- Langr (Franěk)
- Pilavka (D. Valúch)
- Brückner (Zahrada)
- Zahrada (Franěk)
- Budina (Pilavka, D. Valúch)
- Kormunda (Zahrada)
- Budina (Pilavka)
- Kormunda
- Kormunda (Zahrada, Brückner)
- Pilavka

5. 18.10. 2003 TJ Valašské Meziříčí - Šumperk 5:2
- Pilavka (Havlíček)
- Pilavka (Budina)

6. 23.10. 2003 Šumperk - TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 6:2
- Baláž (Kormunda)
- Baláž (Kormunda)
- Kormunda (Baláž, Kutmon)
- Kutmon (Baláž)
- Baláž (Kormunda)
- Budina (Zahrada)

7. volno


8. 02.11. 2003 HC Uherský Brod - Šumperk 4:2
- Budina (Link)
- Baláž (Brückner)

9. 06.11. 2003 Šumperk - SKP Kroměříž 14:2
- Langr (Alka)
- Baláž (Kormunda, Škurek)
- Pilavka
- D. Valúch (Budina)
- Škurek (Brückner)
- Zahrada (Kormunda)
- D. Valúch (Kutmon)
- Langr (Havlíček)
- Pilavka (Budina, D. Valúch)
- Alka (Rozehneal)
- Budina (D. Valúch)
- Budina (Pilavka)
- Kormunda (Baláž)
- Pilavka (D. Valúch)

10. 09.11. 2003 HC Uherské Hradiště - Šumperk 4:1
- Brückner (Baláž)

11. 14.11. 2003 HC Rožnov pod Radhoštěm - Šumperk 1:15
- Kormunda (Pilavka)
- D. Valúch (Baláž)
- Zahrada (Rozehnal)
- Pilavka (Kormunda)
- Pilavka (Kutmon)
- Budina (Škurek)
- Baláž (D. Valúch, Brückner)
- Baláž (Brückner)
- D. Valúch (Brückner)
- Řoutil (Opletal)
- Pilavka (Kormunda)
- Pilavka (Budina)
- D. Valúch
- Pilavka (Kormunda, Budina)
- D. Valúch (Škurek)

12. 16.11. 2003 Šumperk - TJ Valašské Meziříčí 5:1
- Baláž (Brückner)
- Brückner
- Baláž
- Budina (Kutmon)
- Syrový

13. 20.11. 2003 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh - Šumperk 3:9
- D.Valúch 3, Zahrada, Budina, Kormunda, Baláž,Syrový, Pilavka

14. volno


15. 30.11. 2003 Šumperk - HC Uherský Brod 5:2
- D. Valúch (Baláž)
- Brückner (Pilavka)
- D. Valúch (Brückner, Baláž)
- Řoutil (Syrový)
- D. Valúch (Brückner)

16. 04.12. 2003 SKP Kroměříž - Šumperk 1:7
- Pilavka 2, Řoutil 2, Budina, Kormunda, Baláž

17. 07.12. 2003 Šumperk - HC Uherské Hradiště 6:2
- D. Valúch (Baláž, Brückner)
- Syrový (Pilavka)
- Brückner (Baláž)
- Pilavka (Budina)
- Link (Budina)
- Pilavka

18. 11.12. 2003 Šumperk - HC Rožnov pod Radhoštěm 10:0
- Syrový (Link)
- Syrový (Řoutil)
- Řoutil (Syrový)
- Kutmon
- Budina (Kormunda)
- Brückner (Řoutil)
- Syrový (Havlíček, Pazourek)
- Syrový (Řoutil)
- Kulhaj (Havlíček)
- Kormunda (Pilavka)

19. 13.12. 2003 TJ Valašské Meziříčí - Šumperk 3:3
- Syrový (Řoutil, Pazourek)
- Škurek (D. Valúch, Baláž)
- Brückner (D. Valúch)

20. 18.12. 2003 Šumperk - TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 10:0
- Řoutil (Veselský)
- Havlíček
- Veselský (Havlíček)
- Pilavka (Kutmon)
- D. Valúch, Škurek)
- Kormunda
- Baláž
- Baláž (D. Valúch)
- Valúch (Brückner)
- Brückner (Baláž, D. Valúch)


21. volno


22. 21.01. 2004 HC Uherský Brod - Šumperk 1:4
- Brückner (Havlíček)
- Brückner (Kormunda)
- Budina (Brückner)
- Pilavka (Baláž)

23. 15.01. 2004 Šumperk - SKP Kroměříž 8:0
- Kormunda (Budina)
- Budina (Pilavka)
- Baláž (Brückner)
- Baláž (D. Valúch, Zahrada)
- Kormunda (Budina)
- Kormunda
- D. Valúch (Pilavka)
- Budina (Pilavka, Zahrada)

24. 18.01. 2004 HC Uherské Hradiště - Šumperk 4:2
- Řoutil (Kutmon, Rozehnal)
- Zahrada

25. 23.01. 2004 HC Rožnov pod Radhoštěm - Šumperk 0:5
- Brückner 3, Kormunda, Baláž

26. 25.01. 2004 Šumperk - TJ Valašské Meziříčí 5:3
- Budina (Pazourek)
- Petrů (Kutmon, Řoutil)
- Brückner (Kormunda)
- Pilavka (Zahrada)
- D. Valúch (Baláž)

27. 30.01. 2004 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh - Šumperk 0:3
- Baláž, D.Valúch, Pilavka

28. volno

 

 

TABULKA PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI 

    Z V R P SKORE B
1. Hokej Šumperk 2003 24 19 1 4 161:46 39
2. TJ Valašské Meziříčí 24 17 3 4 132:55 37
3. HC Uherské Hradiště 24 14 3 7 89:72 31
4. HC Uherský Brod 24 14 1 9 136:71 29
5. SKP Kroměříž 24 7 2 15 71:115 16
6. TJ Lokomotiva Uh. Ostroh 24 3 4 17 52:136 10
7. HC Rožnov p/Radhoštěm 24 2 2 20 49:200 6



PLAY OFF - SEMIFINÁLE

05.02. 2004 Šumperk - HC Uherský Brod 7:0 (1:0)
- Pilavka (Kutmon)
- Pilavka (Lakomý, V. Valúch)
- Gelačák
- Lakomý (Budina)
- Pilavka
- Budina (Pilavka, Holík)
- Brückner (Kutmon, Baláž)

08.02. 2004 HC Uherský Brod - Šumperk 5:2 (1:1)
- Škurek (Holík)
- Pilavka (Holík)

10.02. 2004 Šumperk - HC Uherský Brod 8:0 (2:1)
- Baláž
- D. Valúch (Veselský)
- Holík (Budina)
- D. Valúch
- D. Valúch (Zahrada)
- Řoutil (Veselský)
- Lakomý (Ondráček)
- Gelačák (Brückner)



PLAY OFF - FINÁLE

12.02. 2004 Šumperk - TJ Valašské Meziříčí 5:1 (1:0)
- Holík
- Pilavka (Ondráček, Lakomý)
- Pilavka (Ondráček)
- Gelačák (Brückner)
- D. Valúch (Gelačák)

15.02. 2004 Šumperk - TJ Valašské Meziříčí 4:1 (2:0)
- D. Valúch (Holík)
- Pilavka (D. Valúch)
- D. Valúch
- Budina (Holík)

17.02. 2004 TJ Valašské Meziříčí - Šumperk 2:4 (0:3)
- Baláž, Budina, Pilavka, D. Valúch

 

 

KONEČNÁ TABULKA KRAJSKÉHO PŘEBORU 

1. Hokej Šumperk 2003
2. TJ Valašské Meziříčí
3. HC Uherské Hradiště
4. HC Uherský Brod
5. SKP Kroměříž
6. TJ Lokomotiva Uherský Ostroh
7. HC Rožnov pod Radhoštěm

ÚČASTNÍCI KVALIFIKACE O 2. LIGU

HC Kopřivnice (Moravskoslezský)
HC Chotěboř (Pardubický)
HC Řísuty (Středočeský)
HC Draci Bílina (Ústecký)
HHK Velké Meziříčí (Vysočina)
Hokej Šumperk 2003 (Olomoucký)
HC Jičín (Královéhradecký)
Mattoni Karlovy Vary (Karlovarský)
SK Černošice (Praha)
TJ Valašské Meziříčí (Zlínský)
HC Jičín B (Liberecký)
Spartak Soběslav (Jihočeský)
SHK Hodonín (Jihomoravský)
HC Appolo Kaznějov (Plzeňský)

KVALIFIKACE O 2. LIGU - 1. KOLO

Kopřivnice - Chotěboř 3:1, 1:6
Řísuty - Bílina 9:1, 7:6

KVALIFIKACE O 2.LIGU - 2. KOLO

02.03. 2004 HHK Velké Meziříčí - Šumperk 3:0

04.03. 2004 Šumperk - HHK Velké Meziříčí 3:2
- Holík (Kormunda)
Zdeněk (Brückner)
Holík (Gelačák)

Jičín - Karlovy Vary 11:2, 4:4
Černošice - Valašské Meziříčí 1:11, 1:8
Jičín B - Soběslav 2:3, 0:13
Hodonín - Řísuty ???
Kaznějov - Chotěboř 3:9, 4:7

KVALIFIKACE O 2. LIGU - 3. KOLO
Jičín - Velké Meziříčí 3:3, 4:2
Chotěboř - Řísuty 5:4, 2:5
Valašské Meziříčí - Soběslav 10:2, 6:4

 

 

 BARÁŽ O 2. LIGU 

    Z V R P SKORE B
1. HC Chrudim 9 5 3 1 41:27 13
2. HC Žraloci Vyškov 9 5 2 2 30:26 12
3. TJ Valašské Meziříčí 8 4 3 1 31:22 11
4. HC Jičín 9 4 1 4 33:21 9
5. HC Řísuty 8 3 0 5 27:32 6
6. HC Primalex ASK Rokycany 9 0 1 8 18:42 1

Valašské Meziříčí postupuje do 2. ligy, Rokycany sestupují do krajského přeboru

 

 

KANADSKÉ BODOVÁNÍ HOKEJ ŠUMPERK 2003 

 

  BRANKÁŘI Z MIN OG PB
1. Viktor Valúch 28 1531 52 2,04
2. Jiří Zaoral 8 348 6 1,03
3. Miroslav Pořízka 2 40 2 3,00
  OBRÁNCI Z G A KB
1. Lukáš Kutmon 27 3 13 16
2. Tomáš Zahrada 28 5 9 14
3. Aleš Holík 8 4 5 9
4. Petr Havlíček 19 1 6 7
5. David Škurek 32 4 2 6
6. Robert Link 17 1 4 5
7. Lukáš Pazourek 28 0 4 4
8. Radislav Ondráček 8 0 3 3
9. Jan Petrů 6 1 0 1
10. Ondřej Patsch 1 0 0 0
11. Petr Daněk 2 0 0 0
12. Marián Kučerka 2 0 0 0
13. Radim Šťastný 2 0 0 0
14. Luděk Růčka 2 0 0 0
15. Milan Stryk 5 0 0 0
16. Milan Körner 10 0 0 0
  ÚTOČNÍCI Z G A KB
1. Rostislav Pilavka 32 36 15 51
2. David Valúch 31 29 21 50
3. Michal Budina    C 32 23 17 40
4. Roman Baláž 31 22 15 37
5. Petr Brückner 32 18 15 33
6. Pavel Kormunda 25 14 17 31
7. Patrik Syrový 15 10 5 15
8. Lukáš Řoutil 28 8 6 14
9. Libor Gelačák 8 3 2 5
10. Jiří Rozehnal 17 0 5 5
11. David Langr 12 4 0 4
12. Martin Šnorich 5 2 2 4
13. Zbyněk Lakomý 7 2 2 4
14. Vladimír Veselský 16 1 3 4
15. David Franěk 4 1 2 3
16. Radek Alka 11 1 1 2
17. Jiří Zdeněk 2 1 0 1
18. Miloslav Kulhaj 13 1 0 1
19. Ivo Opletal 1 0 1 1
20. Josef Kutmon 3 0 0 0

TRENÉŘI  

Jaroslav Peška, Petr Rutar