Jdi na obsah Jdi na menu
 


2001/02 - 1. ČP liga

8. 2. 2012

logo2001.jpg

ZÁKLADNÍ ČÁST

1. 15.09.2001 Šumperk - SK Horácká Slavia Třebíč 0:2


2. 19.09.2001 KLH Chomutov - Šumperk 3:3
- Padělek (Malkus)
- Malkus (Padělek)
- Malkus (A. Tomášek)

3. 22.09.2001 Šumperk - IHC Písek 3:1
- Žůrek (Moskal)
- Malkus (Moskal, Pelikovský)
- Babka (Padělek)

4. 26.09.2001 Kometa HC Brno - Šumperk 4:4
- Padělek (A. Tomášek)
- Padělek
- Kožnar (A. Tomášek)
- Kožnar (Nedorost)

5. 29.09.2001 Šumperk - HC Slovan Ústí nad Labem 2:3
- Padělek (Kožnar)
- Moskal

6. 03.10.2001 HC Slezan Opava - Šumperk 4:3p
- Moskal (Žůrek)
- Houdek (Frosch)
- Nedorost (A. Tomášek, Mintěl)

7. 06.10.2001 Šumperk - HC Dukla Jihlava 1:5
- Houdek (Padělek)

8. 10.10.2001 SK Kadaň - Šumperk 4:3p
- Houdek (Malkus)
- Kožnar (Padělek)
- Slanec (Padělek)

9. 13.10.2001 Šumperk - HC Senators Rosice 5:2
- Mintěl (A. Tomášek)
- Nedorost (Kožnar)
- Nedorost
- Žůrek (Houdek)
- Padělek (Slanec)

10. 16.10.2001 HC Ytong Brno - Šumperk 5:0


11. 20.10.2001 Šumperk - HC Berounští Medvědi 3:1
- Malkus (Slanec)
- Houdek (Žůrek)
- Slanec (Malkus)

12. 24.10.2001 Šumperk - HC Bílí Tygři Liberec 1:3
- Mintěl (Lang, Slanec)

13. 27.10.2001 HC Prostějov - Šumperk 1:2p
- Archalous (Mintěl)
- Žůrek (Prokop)

14. 03.11.2001 SK Horácká Slavia Třebíč - Šumperk 4:2
- Bařica (A. Tomášek)
- Kožnar (Fiala)

15. 07.11.2001 Šumperk - KLH Chomutov 3:4
- Moskal (Kožnar)
- Moskal (Mintěl, Nedorost)
- Malkus (Prokop)

16. 10.11.2001 IHC Písek - Šumperk 6:3
- Houdek
- Moskal (Nedorost)
- Slanec (Lang)

17. 14.11.2001 Šumperk - Kometa HC Brno 1:3
- Žůrek (Frosch, Lang)

18. 17.11.2001 HC Slovan Ústí nad Labem - Šumperk 2:5
- Moskal (Žůrek)
- Slanec (Fiala)
- Babka (Kožnar, Archalous)
- Žůrek (Houdek)
- Nedorost

19. 21.11.2001 Šumperk - HC Slezan Opava 1:5
- Frosch (Matějíček)

20. 24.11.2001 HC Dukla Jihlava - Šumperk 2:4
- Moskal (Nedorost)
- Fiala (Babka, Prokop)
- Matějíček (Kolařík, Slanec)
- Nedorost (Prokop, Moskal)

21. 28.11.2001 Šumperk - SK Kadaň 1:1
- Nedorost

22. 01.12.2001 HC Senators Rosice - Šumperk 6:3
- Pilavka (Malkus)
- Nedorost (Žůrek)
- Fiala

23. 05.12.2001 Šumperk - HC Ytong Brno 2:3p
- Prokop (Nedorost)
- D. Tomášek (Kolařík, Archalous)

24. 08.12.2001 HC Berounští Medvědi - Šumperk 7:3
- Slanec (Malkus, Fiala)
- Malkus (Fiala)
- Fiala (Malkus, Slanec)

25. 12.12.2001 HC Bílí Tygři Liberec - Šumperk 9:2
- D. Tomášek (Moskal, Babka)
- Fiala (D. Tomášek)

26. 15.12.2001 Šumperk - HC Prostějov 2:7
- Fiala (Slanec)
- Pilavka (Slanec)

NADSTAVBOVÁ ČÁST

27. 19.12.2001 Šumperk - HC Dukla Jihlava 1:7
- Bolačka (Křesťan, Dvořák)

29. 05.01.2002 IHC Písek - Šumperk 4:1
- Moskal (Malkus, A. Tomášek)

30. 09.01.2002 Šumperk - HC Ytong Brno 2:6 (hráno v Přerově)
- Pilavka (A. Tomášek, Malkus)
- Moskal (Babka, Malkus)

31. 12.01.2002 HC Berounští Medvědi - Šumperk 5:0 kontumačně
-Šumperk se nedostavil k utkání


Klub HC Šumperští Draci se dostal do finančních potíží a přesunul se do Hradce Králové, kde dohrál sezónu pod hlavičkou HK Mladí Draci Šumperk.

32. 16.01.2002 MD Šumperk - SK Kadaň 3:1

33. 19.01.2002 HC Slezan Opava - MD Šumperk 6:2

28. 21.01.2002 MD Šumperk - Kometa HC Brno 4:3p

34. 23.01.2002 HC Dukla Jihlava - Šumperk 3:2

35. 26.01.2002 Kometa HC Brno - Šumperk 3:5

36. 30.01.2002 MD Šumperk - IHC Písek 4:1

37. 02.02.2002 HC Ytong Brno - MD Šumperk 4:3

38. 06.02.2002 MD Šumperk - HC Berounští Medvědi 4:3p

39. 09.02.2002 SK Kadaň - MD Šumperk 1:3

40. 13.02.2002 MD Šumperk - HC Slezan Opava 4:2

 

TABULKA PO NADSTAVBOVÉ ČÁSTI

    Z V VP R PP P SKORE B
1. HC Bílí tygři Liberec 40 27 3 5 1 4 167:80 93
2. SK Horácká Slavia Třebíč 40 23 1 4 4 8 139:82 79
3. HC Dukla Jihlava 40 23 1 1 1 14 120:95 73
4. KLH Chomutov 40 20 3 3 2 12 131:102 71
5. HC Prostějov 40 22 0 2 2 14 130:98 70
6. HC Slovan Ústí n/Lab. 40 18 1 3 1 17 109:97 60
7. HC Slezan Opava 40 14 5 5 2 14 131:128 58
8. SK Kadaň 40 16 1 5 2 16 95:92 57
9. HC Berounští Medvědi 40 16 1 2 2 19 117:129 54
10. HC Senators Rosice 40 15 1 5 1 18 124:117 53
11. HC Ytong Brno 40 15 1 3 1 20 121:138 51
12. IHC Písek 40 11 3 3 1 22 97:141 43
13. HC Šumperští Draci / MD 40 10 3 3 3 21 100:146 42
14. Kometa HC Brno 40 1 1 4 2 32 72:208 11

 

SKUPINA O UDRŽENÍ

41.   20.2.2002 IHC Písek - MD Šumperk 0:3
42.   23.2.2002 Kometa HC Brno - MD Šumperk 2:3
43.   27.2.2002 MD Šumperk - HC Ytong Brno 5:4p
44.   2.3.2002 MD Šumperk - IHC Písek 4:0
45.   6.3.2002 MD Šumperk - Kometa HC Brno 10:0
46.   9.3.2002 HC Ytong Brno - MD Šumperk 4:2

 

TABULKA SKUPINY O UDRŽENÍ

    Z V VP R PP P SKORE B
11. HC Ytong Brno 46 18 1 3 2 22 148:164 61
12. HK Mladí Draci Šumperk 46 14 4 3 3 23 127:156 56
13. IHC Písek 46 15 3 3 1 24 122:157 55
14. Kometa HC Brno 46 1 1 4 2 38 84:247 11

 

KONEČNÁ TABULKA 1. ČP LIGY

1. HC Bílí tygři Liberec
2. HC Dukla Jihlava
3. SK Horácká Slavia Třebíč
4. KLH Chomutov
5. HC Prostějov
6. HC Slovan Ústí nad Labem
7. HC Slezan Opava
8. SK Kadaň
9. HC Berounští Medvědi
10. HC Senators Rosice
11. HC Ytong Brno
12. HK Mladí Draci Šumperk
13. IHC Písek
14. Kometa HC Brno

 

KANADSKÉ BODOVÁNÍ HC ŚUMPERŠTÍ DRACI

  BRANKÁŘI Z MIN OG PB
1. Radek Masný 28 1596 103 3,87
2. Michal Vařílek 2 36 0 0,00
3. Lukáš Plšek 2 78 3 2,31
4. Jiří Frýbort 3 51 8 9,41
  OBRÁNCI Z G A KB
1. Aleš Tomášek 31 0 9 9
2. Tomáš Houdek 27 5 2 7
3. Martin Mintěl 23 2 3 5
4. Petr Prokop 21 1 4 5
5. Jiří Matějíček 27 1 1 2
6. Valdemar Pelikovský 18 0 1 1
7. Bohuslav Ptáček 1 0 0 0
8. Martin Vašut 2 0 0 0
9. Lukáš Chaloupka 2 0 0 0
10. Zbyněk Spitzer 5 0 0 0
11. Tomáš Frolo 12 0 0 0
12. Martin Znojemský 23 0 0 0
  ÚTOČNÍCI Z G A KB
1. Martin Malkus      C 27 6 9 15
2. Marek Moskal      C 29 9 4 13
3. David Nedorost 22 7 5 12
4. Josef Slanec 22 5 7 12
5. Dušan Frosch 25 5 7 12
6. Aleš Padělek 9 5 5 10
7. Lukáš Fiala 17 5 4 9
8. Jiří Žůrek              C 22 5 4 9
9. Jan Kožnar 19 4 4 8
10. Milan Babka 25 2 3 5
11. Jan Archalous 32 2 2 4
12. Rostislav Pilavka 14 3 0 3
13. Daniel Tomášek 10 2 1 3
14. Josef Lang 13 0 3 3
15. Michal Kolařík 2 0 2 2
16. Tomáš Bolačka 1 1 0 1
17. Dušan Bařica 7 1 0 1
18. Radek Křesťan 1 0 1 1
19. Petr Dvořák 1 0 1 1
20. Michal Čech 1 0 0 0
21. Tomáš Lhotský 1 0 0 0
22. Peter Bohunický 1 0 0 0
23. Daniel Tesařík 1 0 0 0
24. Tomáš Martinák 2 0 0 0
25. Pavel Jasenský 2 0 0 0
26. Peter Mihalö 2 0 0 0
27. Lukáš Kuchta 3 0 0 0
28. Tomáš Škvaridlo 3 0 0 0
29. Lukáš Duba 11 0 0 0

Do statistik jsou započítáni pouze hráči, kteří v mužstvu působili před stěhováním klubu do Hradce Králové. Hráči Archalous a Frosch zůstali v mužstvu i po přestěhování a jsou u nich započteny statistiky za celou sezonu.

TRENÉŘI:

Petr Rutar, Aleš Tomášek (hrající)