Jdi na obsah Jdi na menu
 


2000/01 - 1. ČP liga

7. 2. 2012

logo2000b.jpg

ZÁKLADNÍ ČÁST 

1. 13.9.2000 Šumperk - HC Berounští Medvědi 2:3
- Pazdera
- Metlička (Šesták)

2. 16.9.2000 HC Dukla Jihlava - Šumperk 4:3
- Demel (Výtisk)
- Kelner (Metlička)
- Bařica

3. 20.9.2000 Šumperk - SK Horácká Slavia Třebíč 0:0

4. 23.9.2000 HC Prostějov - Šumperk 5:3
- Bařica (Demel)
- Kučera (Baranyk, Šesták)
- Bařica (Demel, Rejthar)

5. 27.9.2000 Šumperk - HC Bílí Tygři Liberec 2:4
- Chromčo
- Bařica (Živný)

6. 30.9.2000 HC Ytong Brno - Šumperk 4:3
- Kučera (Kucharczyk)
- Kelner (Baranyk)
- Kelner (Šesták)

7. 4.10.2000 Šumperk - KLH Chomutov 5:5
- Metlička (Kučera, Šesták)
- Bařica (Živný, Vyskočil)
- Pazdera (Kelner)
- Bařica
- Metlička (Tureček)

8. 7.10.2000 Šumperk - HC Slovan Ústí nad Labem 4:3
- Kelner (Lorenc)
- Tureček (Kučera)
- Šesták (Kelner)
- Bařica (Kelner)

9. 11.10.2000 HC Slezan Opava - Šumperk 3:2
- Živný (Bařica)
- Šesták (Demel)

10. 14.10.2000 Šumperk - SK Kadaň 3:4
- Kelner (Kajer)
- Metlička (Šesták, Kučera)
- Kučera (Metlička, Bařica)

11. 18.10.2000 IHC Písek - Šumperk 4:3
- Lorenc (Demel)
- Živný (Kučera)
- Bařica

12. 21.10.2000 Šumperk - HC Senators Rosice 6:4
- Lorenc (Baranyk, Kelner)
- Bařica (Demel, Šesták)
- Bařica (Šesták, Demel)
- Živný (Metlička)
- Demel (Šesták, Metlička)
- Tureček (Metlička)

13. 25.10.2000 HC Kometa Brno - Šumperk 5:3
- Živný (Kučera, Metlička)
- Bařica (Vyskočil)
- Kelner (Kajer)

14. 1.11.2000 HC Berounští Medvědi - Šumperk 4:2
- Šesták (Lorenc, Metlička)
- Vyskočil (Demel)

15. 4.11.2000 Šumperk - HC Dukla Jihlava 4:0
- Pazdera (Tureček)
- Bařica (Demel)
- Lorenc (Kajer)
- Kelner (Metlička)

16. 8.11.2000 SK Horácká Slavia Třebíč - Šumperk 3:1
- Kajer (Kučera, Tureček)

17. 11.11.2000 Šumperk - HC Prostějov 2:4
- Kajer (Bařica)
- Šesták (Metlička, Lorenc)

18. 15.11.2000 HC Bílí Tygři Liberec - Šumperk 4:3
- Kajer (Živný, Kučera)
- Kajer (Šesták, Kelner)
- Kajer (Lorenc)

19. 18.11.2000 Šumperk - HC Ytong Brno 4:4
- Rejthar (Živný)
- Nedorost (Bařica, Demel)
- Demel (Bařica)
- Živný (Kajer)

20. 22.11.2000 KLH Chomutov - Šumperk 12:4
- Bařica (Kajer)
- Metlička
- Bařica (Kucharczyk)
- Bařica (Nedorost, Kučera)

21. 25.11.2000 HC Slovan Ústí nad Labem - Šumperk 2:2
- Žiška (Bizoň, Metlička)
- Šesták (Bizoň)

22. 29.11.2000 Šumperk - HC Slezan Opava 3:3
- Živný (Kelner, Bednárek)
- Bařica
- Živný (Kucharczyk)

23. 2.12.2000 SK Kadaň - Šumperk 5:2
- Žiška (Kelner)
- Lorenc (Žiška)

24. 6.12.2000 Šumperk - IHC Písek 2:3
- Metlička (Melicherík)
- Kucharczyk (Bizoň)

25. 9.12.2000 HC Senators Rosice - Šumperk 5:2
- Baranyk (Šesták)
- Metlička (Nedorost, Žiška)

26. 13.12.2000 Šumperk - HC Kometa Brno 3:3
- Baranyk (Kucharczyk)
- Baranyk (Kucharczyk, Bařica)
- Kucharczyk (Bařica)

NADSTAVBOVÁ ČÁST
27. 16.12.2000 Šumperk - HC Senators Rosice 1:4
- Kucharczyk (Baranyk)

28. 20.12.2000 HC Ytong Brno - Šumperk 6:2
- Kucharzcyk (Metlička)
- Žiška

29. 6.1.2001 Šumperk - HC Slovan Ústí nad Labem 1:2
- Sýkora (Loužek, Bařica)

30. 10.1.2001 HC Berounští Medvědi - Šumperk 3:0

31. 13.1.2001 Šumperk - SK Horácká Slavia Třebíč 5:3
- Žajgla (Zubíček, Harazim)
- Harazim (Lang, Žajgla)
- Nedorost (Zubíček)
- Bednárek (Žajgla, Harazim)
- Harazim

32. 17.1.2001 Šumperk - HC Slezan Opava 5:2
- Bařica (Sýkora)
- Kraus (Lorenc)
- Sýkora (Bařica)
- Bařica (Kraus)
- Harazim (Kajer, Žajgla)

33. 20.1.2001 KLH Chomutov - Šumperk 5:2
- Žajgla (Vyskočil)
- Sýkora (Vyskočil, Kajer)

34. 24.1.2001 HC Senators Rosice - Šumperk 2:5
- Kajer (Žajgla)
- Fiala (Harazim, Kuboš)
- Baranyk (Kajer, Harazim)
- Sýkora (Lorenc)
- Lorenc (Kraus, Sýkora)

35. 27.1.2001 Šumperk - HC Ytong Brno 2:1
- Sýkora (Bařica, Kucharczyk)
- Sýkora (Bařica)

36. 31.1.2001 HC Slovan Ústí nad Labem - Šumperk 1:1
- Bařica (Zajíc)

37. 3.2.2001 Šumperk - HC Berounští Medvědi 5:3
- Žajgla (Harazim)
- Kraus (Malkus, Fiala)
- Sýkora (Bařica, Vyskočil)
- Fiala (Kraus, Malkus)
- Bařica (Sýkora, Lorenc)

38. 7.2.2001 SK Horácká Slavia Třebíč - Šumperk 2:5
- Bařica (Kucharczyk)
- Lorenc (Sýkora)
 - Bařica (Sýkora, Zajíc)
- Kajer (Harazim)
- Kajer (Harazim, Nedorost)

39. 10.2.2001 HC Slezan Opava - Šumperk 1:2
- Kucharczyk (Lorenc)
- Lang (Malkus)

40. 14.2.2001 Šumperk - KLH Chomutov 8:3
- Nedorost (Malkus)
- Zajíc (Lorenc)
- Lang (Kucharczyk)
- Lang
- Harazim (Kajer)
- Kucharczyk (Sýkora)
- Malkus (Nedorost)
- Sýkora

   

 

TABULKA PO NADSTAVBOVÉ ČÁSTI 

 

    Z V R P SKORE B
1. KLH Chomutov 40 24 5 11 132:95 53
2. HC Bílí Tygři Liberec 40 24 5 11 125:76 53
3. HC Dukla Jihlava 40 22 9 9 115:73 53
4. HC Senators Rosice 40 19 10 11 116:98 48
5. HC Prostějov 40 19 5 16 119:119 43
6. SK Horácká Slavia Třebíč 40 16 9 15 100:111 41
7. HC Berounští Medvědi 40 16 9 15 119:107 41
8. IHC Písek 40 16 9 15 112:114 41
9. HC Slezan Opava 40 17 6 17 100:109 40
10. SK Kadaň 40 16 8 18 112:119 29
11. HC Draci Šumperk 40 11 7 22 117:138 29
12. HC Slovan Ústí n/Labem 40 10 8 22 94:125 28
13. HC Ytong Brno 40 8 9 23 91:129 25
14. HC Kometa Brno 40 7 11 22 95:134 25

 
SKUPINA O UDRŽENÍ


1. 21.2.2001 Šumperk - HC Slovan Ústí nad Labem 5:1
- Harazim
- Lorenc (Vampola)
- Bařica (Vampola)
- Fiala (Harazim, Lang)
- Bařica

2. 24.2.2001 HC Ytong Brno - Šumperk 1:1
- Sýkora

3. 28.2.2001 Šumperk - SK Kadaň 5:1
- Harazim (Krajíček)
- Kraus (Harazim, Bařica)
- Baranyk (Bařica, Sýkora)
- Malkus (Nedorost, Loužek)
- Kajer (Harazim)

4. 3.3.2001 HC Slezan Opava - Šumperk 2:4
- Bařica (Zajíc)
- Kucharczyk
- Sýkora
- Malkus (Nedorost)

5. 7.3.2001 Šumperk - HC Kometa Brno 2:2
- Malkus (Vampola)
- Krajíček (Nedorost)

6. 10.3.2001 HC Slovan Ústí nad Labem - Šumperk 3:5
- Kucharczyk (Lorenc, Bařica)
- Kraus (Harazim, Kucharczyk)
- Fiala (Malkus, Nedorost)
- Kraus (Kucharczyk, Harazim)
- Harazim (Píchal, Malkus)

7. 14.3.2001 Šumperk - HC Ytong Brno 1:1
- Barynyk (Zajíc)

8. 17.3.2001 SK Kadaň - Šumperk 4:3
- Vyskočil (Nedorost, Píchal)
- Baranyk (Lorenc, Nedorost)
- Bařica

9. 21.3.2001 Šumperk - HC Slezan Opava 3:2
- Fojtík (Malkus, Kraus)
- Baranyk (Bařica)
- Vyskočil (Nedorost)

10. 24.3.2001 HC Kometa Brno - Šumperk 4:8
- Bařica (Harazim)
- Bařica (Baranyk)
- Kajer (Harazim)
- Pelikovský (Malkus)
- Lorenc (Sýkora)
- Baranyk
- Baranyk (Lorenc)
- Nedorost (Malkus)

TABULKA SKUPINY O UDRŽENÍ 

    Z V R P SKORE B
9. HC Slezan Opava 50 20 6 24 132:152 46
10. SK Kadaň 50 19 8 23 139:165 46
11. HC Draci Šumperk 50 17 10 23 154:159 44
12. HC Kometa Brno 50 13 12 25 132:160 38
13. HC Slovan Ústí n/L. 50 15 8 27 127:163 38
14. HC Ytong Brno 50 12 11 27 122:152 35

 

 

KONEČNÁ TABULKA 1. ČP LIGY  

1. KLH Chomutov
2. HC Bílí Tygři Liberec
3. HC Dukla Jihlava
4. HC Senators Rosice
5. HC Prostějov
6. SK Horácká Slavia Třebíč
7. HC Berounští Medvědi
8. IHC Písek
9. HC Slezan Opava
10. SK Kadaň
11. HC Draci Šumperk
12. HC Kometa Brno
13. HC Slovan Ústí n/Lab.
14. HC Ytong Brno

 

KANADSKÉ BODOVÁNÍ HC DRACI ŠUMPERK  

  BRANKÁŘI Z MIN OG PB %
1. Pavel Nešťák 28 1588 69 2,61 91,98
2. Róbert Kompas 17 955 53 3,33 89,50
3. Tomáš Piterka 5 212 13 3,68 86,60
4. Petr Jež 5 181 19 6,30 85,27
5. Luboš Horčička 1 60 4 4,00 80,00
  OBRÁNCI Z G A KB  
1. Marek Lorenc 47 8 12 20  
2. Tomáš Vyskočil 40 3 5 8  
3. Karel Tureček 18 2 3 5  
4. Vladimír Zajíc 19 1 4 5  
5. Aleš Pazdera 20 3 0 3  
6. Martin Bizoň 8 0 3 3  
7. Martin Rejthar C 22 1 1 2  
8. Lukáš Krajíček 22 1 1 2  
9. Jaromír Bednárek 23 1 1 2  
10. Pavel Zubíček 4 0 2 2  
11. Jaromír Píchal 8 0 2 2  
12. Martin Loužek 21 0 2 2  
13. Michal Chromčo 12 1 0 1  
14. Valdemar Pelikovský 21 1 0 1  
15. Petr Kuboš 14 0 1 1  
16. Jan Výtisk 5 0 1 1  
17. Filip Štefanka 1 0 0 0  
18. Lukáš Zátopek 5 0 0 0  
19. Zbyněk Spitzer 5 0 0 0  
  ÚTOČNÍCI Z G A KB  
1. Dušan Bařica   C 50 28 16 44  
2. Marek Harazim 24 7 14 21  
3. Miloš Kajer 49 10 9 19  
4. Tomáš Sýkora 20 10 8 18  
5. Radim Kucharczyk 27 8 10 18  
6. Pavel Metlička 28 7 11 18  
7. Milan Baranyk 44 10 5 15  
8. Jakub Šesták 28 5 10 15  
9. David Nedorost 29 4 11 15  
10. Roman Kelner 24 7 7 14  
11. Martin Malkus 21 4 9 13  
12. Tomáš Demel 18 3 9 12  
13. Martin Živný 28 7 4 11  
14. Radek Kučera 20 3 8 11  
15. Vladimír Kraus 14 5 4 9  
16. Petr Žajgla 12 3 4 7  
17. Lukáš Fiala 12 4 1 5  
18. Jakub Žiška 8 3 2 5  
19. Josef Lang 13 3 2 5  
20. Petr Vampola 2 0 3 3  
21. Ondřej Fojtík 7 1 0 1  
22. Miloš Melicherík 1 0 1 1  
23. Pavel Kopa 7 0 0 0  
24. Pavel Kormunda 8 0 0 0  
25. Marek Najman 2 0 0 0  
26. Ondřej Syřínek 8 0 0 0  
27. Dan Hlávka 7 0 0 0  
28. Radek Křesťan 1 0 0 0  
29. Radek Jonáš 2 0 0 0  

TRENÉŘI 

 Stanislav Barda, Jaroslav Peška, Jindřich Setikovský, Petr Rutar