Jdi na obsah Jdi na menu
 


1999/00 - 1. DZ liga

6. 2. 2012

logo1996.jpg

ZÁKLADNÍ ČÁST 

1. 12.9.1999 HC Stadion Liberec - Šumperk 3:4
- Vodák (Kormunda)
- Jenáček (Šakarov, Cech)
- Kormunda (Bařica)
- Kučera (Nohejl)

2. 15.9.1999 Šumperk - KLH Chomutov 1:2
- Zadražil (Šakarov, Luštinec)

logo2000a.jpg3. 19.9.1999 SK Horácká Slavia Třebíč - Šumperk 2:0

4. 22.9.1999 SK Kadaň - Šumperk 7:4
- Duba (Bařica, Kopa)
- Šesták (Březík, Nohejl)
- Šesták
- Šakarov (Bařica)

5. 26.9.1999 Šumperk - HC Dukla Jihlava 1:4
- Lorenc (Šakarov, Karaudin)

6. 29.9.1999 HC Kometa Brno - Šumperk 5:3
- Duba (Kučera)
- Šesták (Zadražil)
- Šesták (Nohejl, Zadražil)

7. 3.10.1999 Šumperk - SHC Vajgar Jindřichův Hradec 8:3
- Jenáček (Zadražil, Šakarov)
- Kormunda (Březík)
- Zadražil (Šakarov, Luštinec)
- Urban (Jenáček)
- Nohejl (Kučera, Kormunda)
- Nohejl (Kormunda, Kučera)
- Kormunda (Pazdera, Vašut)
- Nohejl (Březík, Kučera)

8. 6.10.1999 HC Slezan Opava - Šumperk 3:3
- Jenáček (Šakarov)
- Jenáček (Urban)
- Nohejl (Kučera)

9. 10.10.1999 Šumperk - HC Prostějov 7:1
- Šakarov (Zadražil)
- Duba (Šesták)
- Šesták (Kormunda)
- Urban (Jenáček)
- Jenáček (Šakarov, Luštinec)
- Lorenc (Kormunda)
- Bařica (Kopa)

10. 13.10.1999 IHC Písek - Šumperk 4:0

11. 17.10.1999 Šumperk - HC 99 TL Mělník 3:7
- Karaudin (Šesták, Bařica)
- Březík (Lorenc)
- Vodák (Šesták, Bařica)

12. 20.10.1999 HC Senators Rosice - Šumperk 4:1
- Kormunda (Kučera)

13. 24.10.1999 Šumperk - HC Berounští Medvědi 3:6
- Kormunda (Jenáček)
- Bařica (Karaudin)
- Nohejl

14. 31.10.1999 Šumperk - HC Stadion Liberec 3:2
- Urban (Zadražil)
- Jenáček (Kučera, Březík)
- Jenáček (Zadražil, Urban)

15. 3.11.1999 KLH Chomutov - Šumperk 9:1
- Kučera (Březík)

16. 7.11.1999 Šumperk - SK Horácká Slavia Třebíč 1:4
- Luštinec (Vašut)

17. 10.11.1999 Šumperk - SK Kadaň 2:5
- Nohejl (Kormunda)
- Vašut (Kormunda)

18. 21.11.1999 HC Dukla Jihlava - Šumperk 3:1
- Kudělka (Jenáček)

19. 24.11.1999 Šumperk - HC Kometa Brno 2:6
- Kormunda
- Jenáček (Nohejl)

20. 28.11.1999 SHC Vajgar Jindřichův Hradec - Šumperk 4:1
- Lorenc (Holík)

21. 1.12.1999 Šumperk - HC Slezan Opava 2:3
- Martinák (Šesták, Bařica)
- Kormunda (Matějný)

22. 5.12.1999 HC Prostějov - Šumperk 3:1
- Bařica (Šesták)

23. 8.12.1999 Šumperk - IHC Písek 2:3
- Jenáček (Šesták, Zadražil)
- Zadražil (Šesták)

24. 12.12.1999 HC 99 TL Mělník - Šumperk 2:2
- Matějný (Jenáček)
- Matějný

25. 17.12.1999 Šumperk - HC Senators Rosice 1:2
- Šesták (Bařica)

26. 22.12.1999 HC Berounští Medvědi - Šumperk 6:4
- Šesták (Nohejl)
- Zadražil (Jenáček, Martinák)
- Kudělka (Matějný)
- Suchý

NADSTAVBOVÁ ČÁST 

Klub HC Papíroví Draci Šumperk podle nového hlavního sponzora změnil název na HC HOLBA Draci Šumperk

27. 5.1.2000 Šumperk - KLH Chomutov 2:4
- Kučera (Jenáček)
- Kormunda (Jenáček, Klaus)

28. 9.1.2000 SHC Vajgar Jindřichův Hradec - Šumperk 3:0

29. 12.1.2000 Šumperk - HC Slezan Opava 2:4
- Suchý (Kučera, Jenáček)
- Vozdecký (Jenáček)

30. 16.1.2000 HC Prostějov - Šumperk 5:3
- Šesták (Zadražil)
- Jenáček (Vyskočil)
- Jenáček (Kučera)

31. 19.1.2000 Šumperk - SK Kadaň 5:3
- Matějný (Pazdera, Vozdecký)
- Bařica (Šesták)
- Šesták (Bařica, Suchý)
- Jenáček (Šesták)
- Zadražil (Kormunda)

32. 23.1.2000 Šumperk - HC Senators Rosice 5:0 kontumačně
Utkání bylo kontumováno ve prospěch Šumperka, kvůli neoprávněnému startu hráče Rosic
Původní výsledek 3:4

33. 26.1.2000 SK Horácká Slavia Třebíč - Šumperk 4:3

- Šesták (Zadražil)
- Jenáček (Kormunda, Kučera)
- Duba (Suchý)

34. 28.1.2000 KLH Chomutov - Šumperk 8:3
- Kučera (Kormunda)
- Kopa (Matějný, Havlíček)
- Kučera

35. 2.2.2000 Šumperk - SHC Vajgar Jindřichův Hradec 3:1
- Nohejl
- Pazdera (Jenáček)
- Nohejl (Spitzer, Matějný)

36. 4.2.2000 HC Slezan Opava - Šumperk 4:1
- Kormunda (Kučera)

37. 7.2.2000 Šumperk - HC Prostějov 5:2
- Nohejl (Kuboš, Jenáček)
- Kučera (Matějný)
- Bařica (Pazdera)
- Vozdecký
- Zadražil (Šesták)

38. 9.2.2000 SK Kadaň - Šumperk 5:0

39. 13.2.2000 HC Senators Rosice - Šumperk 5:3
- Vozdecký (Jenáček)
- Vozdecký (Jenáček)
- Nohejl (Jenáček, Spitzer)

40. 16.2.2000 Šumperk - SK Horácká Slavia Třebíč 2:4
- Kuboš (Jenáček)
- Šesták (Bařica)

TABULKA PO NADSTAVBOVÉ ČÁSTI 

 

    Z V R P SKORE B
1. KLH Chomutov 40 25 4 11 141:81 54
2. SK Horácká Slavia Třebíč 40 24 4 12 146:99 52
3. HC Dukla Jihlava 40 18 12 10 108:90 48
4. IHC Písek 40 19 9 12 129:107 47
5. HC Senators Rosice 40 17 11 12 107:109 45
6. HC Berounští Medvědi 40 15 11 14 136:113 41
7. HC 99 TL Mělník 40 18 5 17 116:120 41
8. HC Slezan Opava 40 15 10 15 106:102 40
9. SK Kadaň 40 17 6 17 113:110 40
10. HC Prostějov 40 14 9 17 125:157 37
11. HC Stadion Liberec 40 14 8 18 103:120 36
12. HC Kometa Brno 40 15 3 22 112:141 33
13. SHC Vajgar Jindřichův Hradec 40 14 0 26 101:137 28
14. HC HOLBA Draci Šumperk 40 8 2 30 98:155 18

 

 

SKUPINA O UDRŽENÍ

1. 23.2.2000 SK Kadaň - Šumperk 3:1
- Kormunda (Vyskočil)

2. 27.2.2000 Šumperk - HC Kometa Brno 3:3
- Pazdera (Kučera)
- Zadražil (Šesták)
- Pazdera (Bařica)

3. 1.3.2000 HC Prostějov - Šumperk 3:6
- Kudělka (Jenáček, Vozdecký)
- Havlíček (Jenáček)
- Jenáček (Suchý)
- Nohejl (Suchý, Vozdecký)
- Kormunda (Pazdera)
- Šesták (Bařica)

4. 5.3.2000 Šumperk - SHC Vajgar Jindřichův Hradec 1:2
- Kormunda (Klaus)

5. 8.3.2000 HC Stadion Liberec - Šumperk 4:1
- Kučera (Kormunda)

6. 12.3.2000 Šumperk - SK Kadaň 5:3
- Bařica
- Zadražil (Klaus)
- Nohejl (Kopa, Kormunda)
- Duba (Lorenc, Matějný)
- Zadražil (Kormunda)

7. 15.3.2000 HC Kometa Brno - Šumperk 3:2
- Kopa (Nohejl)
- Zadražil (Bařica)

8. 19.3.2000 Šumperk - HC Prostějov 0:2

9. 22.3.2000 SHC Vajgar Jindřichův Hradec - Šumperk 3:2
- Zadražil (Bařica, Kudělka)
- Zadražil (Kudělka, Pazdera)

10. 26.3.2000 Šumperk - HC Stadion Liberec 0:2

 

 

TABULKA SKUPINY O UDRŽENÍ 

    Z V R P SKORE B
1. HC Stadion Liberec 50 21 10 19 137:139 52
2. SK Kadaň 50 21 7 22 146:142 49
3. HC Prostějov 50 18 9 23 158:196 45
4. HC Kometa Brno 50 18 6 26 142:180 42
5. SHC Vajgar Jindřichův Hradec 50 20 1 29 135:165 41
6. HC HOLBA Draci Šumperk 50 10 3 37 119:183 23

 

KONEČNÁ TABULKA 1. LIGY 

1. HC Dukla Jihlava
2. KLH Chomutov
3. IHC Písek
4. HC 99 TL Mělník
5. SK Horácká Slavia Třebíč
6. HC Senators Rosice
7. HC Berounští Medvědi
8. HC Slezan Opava
9. HC Stadion Liberec
10. SK Kadaň
11. HC Prostějov
12. HC Kometa Brno
13. SHC Vajgar Jindřichův Hradec
14. HC HOLBA Draci Šumperk

 

KANADSKÉ BODOVÁNÍ ZÁKL. ČÁSTI, NADSTAVBY A SK. O UDRŽENÍ 

  BRANKÁŘI Z MIN OG PB
1. Robert Hamrla 33 1741 96 3,31
2. Radek Lukeš 28 1413 84 3,57
3. Tomáš Piterka 8 325 22 4,06
4. Robert Horyna 1 13 3 13,85
  OBRÁNCI Z G A KB
1. Aleš Pazdera 49 3 5 8
2. David Březík 18 1 6 7
3. Petr Suchý 11 2 4 6
4. Pavel Urban 17 3 2 5
5. Marek Lorenc 31 3 2 5
6. David Kudělka 35 3 2 5
7. Petr Luštinec 17 1 3 4
8. Igor Karaudin 15 1 2 3
9. Martin Vašut 25 1 2 3
10. Martin Klaus 29 0 3 3
11. Petr Kuboš 7 1 1 2
12. Zbyněk Spitzer 4 0 2 2
13. Tomáš Vyskočil 22 0 2 2
14. Petr Havlíček 15 1 0 1
15. Vladimír Holík (1978) 8 0 1 1
16. Lukáš Pozník 28 0 0 0
17. Ivo Svatoš 4 0 0 0
18. Milan Karlíček 1 0 0 0
  ÚTOČNÍCI Z G A KB
1. Martin Jenáček  C 42 14 20 34
2. Pavel KormundaC 46 12 13 25
3. Jakub Šesták 46 12 11 23
4. Jiří Zadražil    C 42 12 9 21
5. Dušan Bařica   C 48 6 13 19
6. Michal Nohejl   C 44 12 6 18
7. Radek Kučera 47 7 11 18
8. Jan Matějný 26 3 6 9
9. Petr Šakarov 10 2 7 9
10. Lukáš Duba 40 5 1 6
11. Martin Vozdecký 16 4 2 6
12. Pavel Kopa 31 2 4 6
13. Jiří Vodák 17 2 0 2
14. Tomáš Martinák 13 1 1 2
15. Petr Cech 7 0 1 1
16. Tomáš Květoň 1 0 0 0
17. Richard Kazda 9 0 0 0
18. Lukáš Pospíšil 14 0 0 0

TRENÉŘI: 

Josef Sršeň, Petr Rutar, Petr Gürtler, Jan Klacl, Jindřich Setikovský, Zdeněk Novák

 

BARÁŽ O 1. LIGU

1. 26.3.2000 Šumperk - HC Ytong Brno 4:2
- Šesták
- Vodák
- Spitzer
- Jenáček

2. 1.4.2000 SHC Vajgar Jindřichův Hradec - Šumperk 0:0

3. 3.4.2000 HC Slovan Ústí nad Labem - Šumperk 8:2
- Kormunda (Vodák, Kučera)
- Šesták (Zadražil, Martinák)

4. 5.4.2000 HC Ytong Brno - Šumperk 1:3
- Zadražil (Šesták)
- Kudělka (Jenáček)
- Kučera (Kormunda)

5. 7.4.2000 Šumperk - SHC Vajgar Jindřichův Hradec 3:0
- Jenáček (Kuboš)
- Vozdecký (Pazdera)
- Kučera

6. 9.4.2000 Šumperk - HC Slovan Ústí nad Labem 2:6
- Kopa
- Vyskočil
 

TABULKA BARÁŽE O 1. LIGU 

    Z V R P SKORE B
1. HC Slovan Ústí nad Labem 6 5 0 1 28:11 10
2. HC HOLBA Draci Šumperk 6 3 1 2 14:17 7
3. HC Ytong Brno 6 2 1 3 15:21 5
4. SHC Vajgar Jindřichův Hradec 6 1 2 4 3:11 2

HC Slovan Ústí n/L postpuje do 1. ligy, SHC Vajgar Jindřichův Hradec sestupuje do 2. ligy.

 

KANADSKÉ BODOVÁNÍ BARÁŽE O 1. LIGU  

  BRANKÁŘI Z MIN OG PB
1. Radek Lukeš 4 168 4 1,43
2. Robert Hamrla 4 163 7 2,58
  OBRÁNCI Z G A KB
1. Tomáš Vyskočil 6 1 1 2
2. Zbyněk Spitzer 2 1 0 1
3. David Kudělka 5 1 0 1
4. Aleš Pazdera 6 0 1 1
5. Marek Lorenc 6 0 1 1
6. Petr Kuboš 3 0 1 1
7. Martin Vašut 3 0 0 0
8. Martin Klaus 3 0 0 0
9. Lukáš Pozník 6 0 0 0
  ÚTOČNÍCI Z G A KB
1. Martin Jenáček 6 2 1 3
2. Martin Vozdecký 6 2 1 3
3. Jakub Šesták 6 2 1 3
4. Jiří Zadražil 5 1 2 3
5. Pavel Kormunda 6 1 2 3
6. Radek Kučera 6 2 0 2
7. Pavel Kopa 2 1 1 2
8. Tomáš Martinák 5 0 2 2
9. Jiří Vodák 6 1 0 1
10. Dušan Bařica 2 0 0 0
11. Lukáš Duba 5 0 0 0
12. Michal Nohejl 6 0 0 0