Jdi na obsah Jdi na menu
 


1998/99 - 2. národní HL - sk. B

5. 2. 2012

logo1996.jpg

ZÁKLADNÍ ČÁST

1. 12.09. 1998 HC Rondo Brno - Šumperk 1:2
Kormunda, Harazim

2. 17.09. 1998 Šumperk - TJ Nový Jičín 0:3

3. 24.09. 1988 SK Karviná - Šumperk 0:3
Šakarov 2, Kučera

4. 01.10. 1998 Šumperk - HC Přerov 5:0
Boháč 2, Harazim, Šesták, Kučera

5. 04.10. 1998 HC Uničov - Šumperk 1:3
Vodák, Klauda, Šakarov

6. 08.10. 1998 Šumperk - HC Orlová 3:1
Tureček, Harazim, Šakarov

7. 10.10. 1998 HC Uherské Hradiště - Šumperk 4:4
Kormunda 2, Šesták, Kučera

8. 15.10. 1998 Šumperk - HC YTONG Brno 8:2
Ministr, Kormunda, Jenáček, Kučera, Lorenc, Šakarov, Bařica, Tureček

9. 17.10. 1998 HC Frýdek-Místek - Šumperk 5:3
Ministr, Kormunda, Svatoš

10. 22.10. 1998 HK Poruba - Šumperk 2:1
Kučera

11. 25.10. 1998 Šumperk - HC ŽĎAS Žďár nad Sázavou 3:0
 Jenáček, Ministr, Vodák

12. 29.10. 1998 HC Kopřivnice - Šumperk 1:12
Šesták 4, Šakarov 2, Kučera, Jenáček, Vodák, Bařica, Budina, Ministr

13. 01.11. 1998 Šumperk - HC TJ Šternberk 5:3
Kučera, Ministr, Cáb, Jenáček, Harazim

14. 08.11. 1998 Šumperk - HC Rondo Brno 8:1
Šesták 2, Kormunda 2, Bařica 2, Vodák, Kučera

15. 12.11. 1998 TJ Nový Jičín - Šumperk 4:3
Vodák, Svatoš, Kormunda

16. 15.11. 1998 Šumperk - SK Karviná 5:5
Kormunda, Boháč, Šakarov, Vašíček, Kučera

17. 19.11. 1998 HC Přerov - Šumperk 3:2
Bařica, Šesták

18. 22.11. 1998 Šumperk - HC Uničov 7:2
Jenáček 3, Ministr, Bařica, Boháč, Klauda

19. 26.11. 1998 HC Orlová - Šumperk 1:5
Ministr, Urban, Jenáček, Bařica, Vodák

20. 29.11. 1998 Šumperk - HC Uherské Hradiště 9:1
Šakarov 2, Boháč 2, Ministr, Šesták, Tureček, Cáb, Kučera

21. 03.12. 1998 HC YTONG Brno - Šumperk 4:1
Šakarov

22. 06.12. 1998 Šumperk - HC Frýdek-Místek 6:0
Vodák 4, Kormunda, Šesták

23. 10.12. 1998 Šumperk - HK Poruba 3:1
Urban, Ubry, Jenáček

24. 13.12. 1998 HC ŽĎAS Žďár nad Sázavou - Šumperk 2:5
Šakarov 2, Ministr, Vodák, Boháč

25. 17.12. 1998 Šumperk - HC Kopřivnice 12:0
Šakarov 2, Ministr 2, Harazim 2, Budina 2, Jenáček 2, Kučera, Kormunda

26. 20.12. 1998 HC TJ Šternberk - Šumperk 0:2
Šakarov, Kučera

 

TABULKA PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI 

    Z V R P SKORE B
1. HC Ytong Brno 26 17 5 4 110:54 39
2. TJ Nový Jičín 26 18 3 5 92:59 39
3. HC Papíroví Draci Šumperk 26 18 2 6 120:47 38
4. HC Rondo Brno 26 14 6 6 118:81 34
5. HK Poruba 26 14 6 6 95:72 34
6. HC TJ Šternberk 26 12 3 11 85:77 27
7. HC Uherské Hradiště 26 10 7 9 77:80 27
8. SK Karviná 26 10 6 10 89:89 26
9. HC Přerov 26 10 5 11 87:92 25
10. HC Frýdek-Místek 26 8 7 11 70:93 23
11. HC ŽĎAS Žďár n/Sázavou 26 7 6 13 78:84 20
12. HC Orlová 26 6 3 17 81:100 15
13. HC Uničov 26 3 5 18 58:124 11
14. HC Kopřivnice 26 1 4 21 41:149 6

 

NADSTAVBOVÁ ČÁST 

1. 10.01. 1999 Šumperk - HC TJ Šternberk 3:1
Jenáček, Handl, Harazim

2. 16.01. 1999 HC Uherské Hradiště - Šumperk 1:9
Ministr 3, Kučera 2, Kormunda 2, Jenáček, Zdráhal

3. 21.01. 1999 Šumperk - HC YTONG Brno 3:1
Šakarov, Bařica, Tureček

4. 24.01. 1999 TJ Nový Jičín - Šumperk 1:5
Tureček, Šakarov, Kormunda, Šesták, Jenáček

5. 28.01. 1999 Šumperk - SK Karviná 5:3
Kučera, Harazim, Zdráhal, Boháč, Vašíček

6. 31.01. 1999 Šumperk - HC Rondo Brno 9:1
Zdráhal 2, Cáb, Jenáček, Bařica, Vodák, Kučera, Kormunda, Boháč

7. 04.02. 1999 HK Poruba - Šumperk 2:6
Kormuda 2, Ministr 2, Kučera, Zdráhal

8. 07.02. 1999 HC TJ Šternberk - Šumperk 1:3
Zabloudil, Boháč, Zdráhal

9. 11.02. 1999 Šumperk - HC Uherské Hradiště 11:1
Šesták 2, Tureček, Harazim, Zdráhal, Bařica, Boháč, Pospíšil, Vašíček, Svatoš, Kučera

10. 13.02. 1999 HC YTONG Brno - Šumperk 3:3
Zdráhal, Šesták, Handl

11. 18.02. 1999 Šumperk - TJ Nový Jičín 9:2
Kormunda 2, Šesták 2, Jenáček 2, Lorenc, Harazim, Zdráhal

12. 21.02. 1999 SK Karviná - Šumperk 5:1
Zdráhal

13. 27.02. 1999 HC Rondo Brno - Šumperk 6:3
Šakarov, Vodák, Jenáček

14. 04.03. 1999 Šumperk - HK Poruba 4:2
Bařica, Jenáček, Kormunda, Zdráhal

 

TABULKA PO NADSTAVBOVÉ ČÁSTI 

    Z V R P SKORE B
1. HC Papíroví Draci Šumperk 40 29 3 8 194:77 61
2. HC Ytong Brno 40 25 7 8 163:87 57
3. TJ Nový Jičín 40 24 6 10 138:108 54
4. HC Rondo Brno 40 19 9 12 166:141 47
5. HC TJ Šternberk 40 19 4 17 140:120 42
6. HK Poruba 40 16 9 15 130:126 41
7. SK Karviná 40 17 6 17 143:145 40
8. HC Uherské Hradiště 40 13 8 19 106:149 34

 

KONEČNÁ TABULKA 2. NÁRODNÍ HL - sk. B  

1. HC Papíroví Draci Šumperk
2. HC Ytong Brno
3. TJ Nový Jičín
4. HC Rondo Brno
5. HC TJ Šternberk
6. HK Poruba
7. SK Karviná
8. HC Uherské Hradiště
9. HC Frýdek-Místek
10. HC Přerov
11. HC ŽĎAS Žďár n/Sázavou
12. HC Orlová
13. HC Uničov
14. HC Kopřivnice

 

 

KVALIFIKACE O 1. LIGU - 1. KOLO 

11.03. 1999 HC ZVVZ Milevsko - Šumperk 2:4  (0:1)
Vodák, Jenáček, Kučera, Bařica

13.03. 1999 Šumperk - HC ZVVZ Milevsko 2:1 (2:0)
Zdráhal, Šakarov
 

HC Rondo Brno - HC Slovan Ústí n/L 1:2 (5:1, 1:3, 1:5)

TJ SC Kolín - HC Ytong Brno 0:2 (3:5, 2:8)

TJ Nový Jičín - HC Tábor 0:2 (1:2, 3:4)

 

 

KVALIFIKACE O 1. LIGU - 2. KOLO 

18.03. 1999 HC Tábor - Šumperk 3:2 (1:0)
Ministr, Kučera

20.03. 1999 Šumperk - HC Tábor 6:3 (1:1)
Kučera 2, Zdráhal, Jenáček, Zabloudil, Šesták

21.03. 1999 Šumperk - HC Tábor 5:1 (2:1)
Zdráhal 2, Šakarov 2, Jenáček

HC Slovan Ústí n/L - HC Ytong Brno 2:1 (4:3p, 2:3p, 5:2)

 

 

BARÁŽ O 1. LIGU 

1. 27.03. 1999 HC Rebel Havlíčkův Brod - Šumperk 4:4
Kučera, Kormunda, Jenáček, Ministr

2. 29.03. 1999 HC Slovan Ústí nad Labem - Šumperk 1:3
Ministr, Tureček, Zdráhal

3. 01.04. 1999 Šumperk - HC Kometa Brno 4:1
Ministr 3, Zdráhal

4. 03.04. 1999 Šumperk - HC Rebel Havlíčkův Brod 6:1
Zdráhal 2, Jenáček, Ministr, Kučera, Boháč

5. 06.04. 1999 Šumperk - HC Slovan Ústí nad Labem 5:3
Jenáček 2, Kučera 2, Tureček

6. 08.04. 1999 HC Kometa Brno - Šumperk 10:6
Jenáček 2, Kučera, Šesták, Šakarov, Zdráhal

 

 

TABULKA BARÁŽE O 1. LIGU 

    Z V R P SKORE B
1. HC Papíroví Draci Šumperk 6 4 1 1 28:20 9
2. HC Kometa Brno 6 4 0 2 26:17 8
3. HC Slovan Ústí n/Labem 6 2 1 3 14:21 5
4. HC Rebel Havlíčkův Brod 6 0 2 4 13:23 2

Do 1. ligy postoupili HC Papíroví Draci Šumperk, do 2. ligy sestupuje HC Rebel Havlíčkův Brod

 

 

KANADSKÉ BODOVÁNÍ HC PAPÍROVÍ DRACI ŠUMPERK 

  BRANKÁŘI Z MIN OG PB
1. Marek Mastič 36 1877 63 2,01
2. Jaroslav Miklenda 11 557 16 1,72
3. Petr Heidinger 12 621 26 2,51
4. Michal Vařílek 1 1 0 0,00
  OBRÁNCI Z G A KB
1. Karel Tureček 43 8 8 16
2. Miroslav Cáb 47 3 13 16
3. Marek Lorenc 48 1 15 16
4. Michal Vašíček 42 3 11 14
5. Zdeněk Zabloudil 18 2 7 9
6. Karel Ubry 41 1 7 8
7. Ivo Svatoš 32 3 3 6
8. Pavel Urban 15 2 4 6
9. Rudolf Tománek 9 0 0 0
10. Martin Polák 4 0 0 0
  ÚTOČNÍCI Z G A KB
1. Radek Kučera 51 27 28 55
2. Petr Šakarov 49 23 31 54
3. Martin Jenáček 51 28 22 50
4. Pavel Kormunda C 50 21 23 44
5. Pavel Zdráhal 25 20 19 39
6. Jakub Šesták 51 19 18 37
7. Dušan Bařica 44 13 24 37
8. Milan Ministr 44 23 11 34
9. Petr Boháč 45 12 19 31
10. Jiří Vodák 50 14 12 26
11. Marek Harazim 36 10 11 21
12. Pavel Handl 12 2 4 6
13. Radek Klauda 15 2 4 6
14. Michal Budina 26 3 2 5
15. Lukáš Pospíšil 4 1 0 1
16. Zdeněk Vyhlídal 3 0 0 0

TRENÉŘI

Josef Sršeň, Jindřich Setikovský, Petr Rutar