Jdi na obsah Jdi na menu
 


1987/88 - Severomoravský přebor

30. 10. 2012

logo1978.jpg

ZÁKLADNÍ ČÁST

8.11.1987 Šumperk - Slezan Frýdek-Místek 9:2
- Soudek 3, Ji. Křesina 2, Zelinka, Všetíček, Hýbner, Březina
 
15.11.1987 Šumperk - HC TJ Šternberk 7:1
- Hložek 3, Soudek, Hübner, Závodný, Ji. Křesina
 
22.11.1987 Dynamo Orlová - Šumperk 1:4
- Ji. Křesina 2, Mačkal, Hýbner
 
29.11.1987 Šumperk - TJ Nový Jičín 5:2
- Hložek, Zelinka, Jo. Křesina, Mačkal, Soudek
 
6.12.1987 RD Horní Benešov - Šumperk 3:3
- Soudek, Závodný, Hložek
 
13.12.1987 Šumperk - Vagónka Studénka 7:1
- Mačkal, Zelinka, Seidenglanz, Svoboda, Suchan, Hložek, Ji. Křesina
 
20.12.1987 HM Ostrava - Šumperk 1:5
 
3.1.1988 Slezan Frýdek-Místek - Šumperk 3:1
- Nedoma
 
10.1.1988 HC TJ Šternberk - Šumperk 2:2
- Hübner, Všetíček
 
17.1.1988 Šumperk - Dynamo Orlová 6:0
- Soudek, Všetíček, Seidenglanz, Hroch, Hložek, Minář
 
24.1.1988 TJ Nový Jičín - Šumperk 2:7
- Seidenglanz 2, Hübner, Závodný, Mačkal, Hložek, Hroch
 
31.1.1988 Šumperk - RD Horní Benešov 10:2
 
7.2.1988 Vagónka Studénka - Šumperk 6:5
- Březina 2, Zelinka 2, Soudek, Minář
 
14.2.1988 Šumperk - HM Ostrava 5:2
- Mačkal 2, Hübner, Hroch, Všetíček
 
 
SKUPINA O PŘEBORNÍKA KRAJE
 
21.2.1988 Šumperk - Slezan Frýdek-Místek 10:5
 
24.2.1988 Šumperk - Dynamo Orlová 9:2
 
28.2.1988 HM Ostrava - Šumperk 4:8
 
6.3.1988 Slezan Frýdek-Místek - Šumperk 8:11
 
9.3.1988 Dynamo Orlová - Šumperk 10:2
 
13.3.1988 Šumperk - HM Ostrava 7:3
 
 
KVALIFIKACE O 2. NÁRODNÍ HL
 
19.3.1988 Šumperk - Elitex Třebíč 3:0
- Závodný, Ji. Křesina, Seidenglanz
 
26.3.1988 Elitex Třebíč - Šumperk 5:3
- Svoboda, Jo. Křesina, ?
 
TJ Stadión Šumperk postoupil do 2. národní HL skupiny C
 
 
SOUPISKA A NEÚPLNÁ TABULKA STŘELCŮ (bez nadstavby)
 
  BRANKÁŘI        
1. Jan Erban        
2. Jiří Švéda        
3. Petr Kubeš        
  OBRÁNCI   G    
1. Jan Soudek   9    
2. Miroslav Hroch   5    
3. Radek Hübner   4    
4. Jan Nedoma   1    
5. Tomáš Suchan   1    
6. Josef Horák   0    
7. Petr Ondráček   0    
  ÚTOČNÍCI   G    
1. Václav Mačkal   9    
2. Stanislav Hložek   8    
3. Jiří Křesina   7    
4. Josef Seidenglanz   6    
5. Jiří Závodný   5    
6. Josef Křesina   5    
7. Ladislav Zelinka   5    
8. Michal Březina   5    
9. Tomáš Všetíček   4    
10. Tomáš Svoboda   2    
11. Roman Minář   2    
12. Zbyněk Hýbner   2    
  TRENÉŘI        
  Zdeněk Bořek        
  Benjamín Tomeš