Jdi na obsah Jdi na menu
 


1979/80 Severomoravský přebor

30. 1. 2012

logo1978.jpg

ZÁKLADNÍ ČÁST

8.10.1979 Šumperk - TJ Nový Jičín 5:0 kontumačně
Hosté se nedostavili k utkání

15.10.1979 AZ Havířov - Šumperk 2:0

22.10.1979 Šumperk - Zbrojovka Vsetín 4:3
- Klepsa, Dominik, Gereš, Kaderžábek

29.10.1979 Šumperk - HM Poruba 6:3
- Hylas 2, Kaderžábek, Glocar, Křesina, Hönig

05.11.1979 Tatra Studénka - Šumperk 2:2
- Gereš, Kaderžábek

12.11.1979 Šumperk - VTJ Valašské Meziříčí 4:3
- Glocar, Hylas, Gereš, Alka

19.11.1979 Slovan Orlová - Šumperk 3:3
- Kaderžábek, Glocar, Huka 

26.11.1979 Šumperk - Uničov 6:2
- Alka 2, Steibr, Hylas, Pytela, Glocar

03.11. 1979 Horní Benešov - Šumperk 5:10
- Dominik 4, Gereš 2, Hönig, Glocar, Hašpica, Huka

10.12.1979 TJ Nový Jičín - Šumperk 3:4
- Škaroupka, Hylas, Steibr 

18.12.1979 Šumperk - AZ Havířov 5:2
- Škaroupka 2, Gereš, Hašpica, Novotný

21.12.1979 Zbrojovka Vsetín - Šumperk 7:6
- Hylas 2, Glocar 2, Gereš, Novotný

26.12.1979 HM Poruba - Šumperk 0:0

07.01.1980 Šumperk - Tatra Studénka 3:5
- Dominik, Křesina, Kaderžábek

14.01.1980 VTJ Valašské Meziříčí - Šumperk 1:6
- Alka, Kaderžábek, Škaroupka, Klepsa, Gereš

21.01.1980 Šumperk - Slovan Orlová 5:1
- Křesina 2, Gereš, Hašpica, Novotný

24.01.1980 Uničov - Šumperk 5:3
- Kaderžábek 2, Klepsa

31.1.1980 Šumperk - Horní Benešov 17:1
- Škaroupka 5, Křesina 3, Hönig 2, Hylas 2, Steibr 2, Kaderžábek, Glocar, Pech
 

TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI  

    Z V R P SKORE B
1. AZ Havířov 18 13 2 3 88:39 28
2. Tatra Studénka 18 13 1 4 94:69 27
3. TJ Stadión Šumperk 18 11 3 4 91:50 25
4. Zbrojovka Vsetín 18 11 0 7 105:67 22
5. Slovan Orlová 18 8 5 5 73:74 21
6. HM Poruba 18 8 1 9 52:56 17
7. VTJ Valašské Meziříčí 18 6 1 11 60:70 13
8. TJ Nový Jičín 18 5 3 10 45:63 13
9. US Uničov 18 4 2 12 60:100 10
10. TJ Horní Benešov 18 2 0 16 62:151 4

 

FINÁLOVÁ SKUPINA  

03.02.1980 Tatra Studénka - Šumperk 5:6
Hylas 2, Křesina, Glocar, Škaroupka, Kaderžábek

06.02.1980 Zbrojovka Vsetín - Šumperk 3:6
- Hylas 2, Gereš, Steibr, Pech, Hönig

10.02.1980 Šumperk - AZ Havířov 6:2
- Křesina 2, Hylas 2, Hašpica

13.02.1980 Šumperk - Tatra Studénka 6:1
- Steibr 3, Hylas, Křesina, Gereš

17.02.1980 Šumperk - Zbrojovka Vsetín 12:1
- Kaderžábek 4, Glocar 2, Gereš, Škaroupka, Hönig, Hylas, Pech, Křesina

20.02.1980 AZ Havířov - Šumperk 5:6
- Škaroupka 2, Hašpica 2, Kaderžábek, Gereš

 

TABULKA FINÁLOVÉ ČÁSTI  

    Z V R P SKORE B
1. TJ Stadión Šumperk 24 17 3 4 133:67 37
2. AZ Havířov 24 16 3 5 112:58 35
3. Tatra Studénka 24 13 3 8 109:87 29
4. Zbrojovka Vsetín 24 12 1 11 118:98 25

   

KVALIFIKACE O I. ČNHL - sk. B  

24.03.1980 Jitex Písek - Šumperk 4:5
- Škaroupka 2, Kaderžábek 2, Hylas

02.03. 1980 Šumperk - Jiskra Havlíčkův Brod 4:2
- Hylas, Gereš, Glocar, Pech

09.03.1980 Železárny Prostějov - Šumperk 4:3
- Novotný, Steibr, Klepsa

16.03. 1980 Šumperk - Jitex Písek 3:3
- Škaroupka 2, Novotný

23.03.1980 Jiskra Havlíčkův Brod - Šumperk 4:3
- Škaroupka, Hylas, Dominik

30.03. 1980 Šumperk - Železárny Prostějov 2:3
- Gereš, Křesina

TABULKA KVALIFIKACE 

    Z V R P SKORE B
1. Jitex Písek 6 3 1 2 22:21 7
2. Jiskra Havlíčkův Brod 6 3 0 3 20:19 6
3. TJ Prostějov 6 3 0 3 20:22 6
4. TJ Stadión Šumperk 6 2 1 3 20:20 5

Představenstvo výboru Svazu ledního hokeje ČÚV ČSTV na svém jednání rozhodlo,že oddíly TJ Prostějov, TJ Jiskra Havlíčkův Brod a TJ Stadion Šumperk umožnily vědomě neoprávněný start některých hráčů. Utkání Písek - Havlíčkův Brod se kontumuje 5:0 ve prospěch Písku a utkání Šumperk - Prostějov se kontumuje stejným výsledkem v neprospěch obou celků. 

 

UPRAVENÁ TABULKA KVALIFIKACE 

    Z V R P SKORE B
1. Jitex Písek 6 3 1 2 24:19 7
2. Jiskra Havlíčkův Brod 6 3 0 3 18:21 6
3. TJ Stadion Šumperk 6 2 1 3 27:21 5
4. TJ Prostějov 6 2 0 4 16:24 4

 

NEÚPLNÁ SOUPISKA A TABULKA STŘELCŮ

  BRANKÁŘ    
1.      
2.      
  HRÁČI V POLI   G
1. Škaroupka   16
2. Kaderžábek   15
3. Hylas   13
4. Stanislav Gereš   12
5. Vladimír Glocar   10
6. Vlastimil Dominik   6
7. Hašpica   6
8. Miroslav Hönig   5
9. Ivan Alka   4
10. Steibr   4
11. Novotný   4
12. Petr Klepsa   3
13. Pech   3
14. Pytela   1
15. Huka   2
  TRENÉŘI    
  Zdeněk Pavliš