2023/24 - Liga juniorů
ZÁKLADNÍ ČÁST
1. 14.9.2023 Šumperk - HC RT Torax Poruba 2011 1:0
2. 17.9.2023 AZ Havířov - Šumperk 5:3
3. 22.9.2023 Šumperk - HC Chrudim 0:1
4. 24.9.2023 VHK Robe Vsetín - Šumperk 1:2sn
5. 28.9.2023 BK Havlíčkův Brod - Šumperk 4:0
6. 1.10.2023 Šumperk - Rytíři Kladno 6:3
7. 6.10.2023 Šumperk - Technika Hockey Brno 7:4
8. 8.10.2023 IHC Králové Písek - Šumperk 11:2
9. 13.10.2023 Šumperk - HC RT Torax Poruba 2011 3:1
10. 15.10.2023 Šumperk - AZ Havířov 4:3sn
11. 21.10.2023 Šumperk - HCK Meteor Třemošná 2:6
12. 27.10.2023 HC Chrudim - Šumperk 2:3
13. 29.10.2023 Šumperk - VHK Robe Vsetín 4:3
14. 4.11.2023 Piráti Chomutov - Šumperk 3:2
15. 5.11.2023 Rytíři Kladno - Šumperk 6:7sn
16. 17.11.2023 Šumperk - HC Slavia Praha 2:5
17. 19.11.2023 Technika Hockey Brno - Šumperk 5:4
18. 24.11.2023 HC RT Torax Poruba 2011 - Šumperk 0:2
19. 26.11.2023 AZ Havířov - Šumperk 5:4sn
20. 1.12.2023 Šumperk - HC Chrudim 2:1
21. 3.12.2023 Šumperk - BK Havlíčkův Brod 3:4
22. 8.12.2023 VHK Robe Vsetín - Šumperk 1:3
23. 15.12.2023 Šumperk - HC RT Torax Poruba 2011 1:3
24. 4.1.2024 Šumperk - AZ Havířov 4:3
25. 7.1.2024 HC Chrudim - Šumperk 1:4
26. 11.1.2024 Šumperk - VHK Robe Vsetín 2:7
27. 14.1.2024 Šumperk - IHC Králové Písek 4:6
28. 19.1.2024 Technika Hockey Brno - Šumperk 2:5
29. 21.1.2024 HC RT Torax Poruba 2011 - Šumperk 3:5
30. 26.1.2024 AZ Havířov - Šumperk 8:3
31. 28.1.2024 Šumperk - HC Chrudim 4:5
32. 9.2.2024 Šumperk - Technika Hockey Brno 2:3sn
33. 14.2.2024 HCK Meteor Třemošná - Šumperk 4:2
34. 16.2.2024 VHK Robe Vsetín - Šumperk 6:3
35. 18.2.2024 Šumperk - Piráti Chomutov 3:6
36. 22.2.2024 Šumperk - Technika Hockey Brno 3:4sn
37. 25.2.2024 HC RT Torax Poruba 2011 - Šumperk 3:0
38. 1.3.2024 Šumperk - AZ Havířov 3:4p
39. 3.3.2024 HC Slavia Praha - Šumperk 7:1
40. 8.3.2024 HC Chrudim - Šumperk 2:3
41. 10.3.2024 Šumperk - VHK Robe Vsetín 4:2
42. 15.3.2024 Technika Hockey Brno - Šumperk 7:3
TABULKY PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI
VÝCHOD | Z | V | VP | PP | P | SKORE | B | |
1. | VHK Robe Vsetín | 42 | 26 | 5 | 2 | 9 | 142:90 | 90 |
2. | Technika Hockey Brno | 42 | 15 | 6 | 3 | 18 | 134:149 | 60 |
3. | HK Mladí Draci Šumperk | 42 | 15 | 3 | 4 | 20 | 125:160 | 55 |
4. | HC RT Torax Poruba 2011 | 42 | 17 | 0 | 4 | 21 | 104:110 | 55 |
5. | AZ Havířov | 42 | 12 | 2 | 3 | 25 | 118:148 | 43 |
6. | HC Chrudim | 42 | 9 | 2 | 2 | 29 | 110:181 | 33 |
ZÁPAD | Z | V | VP | PP | P | SKORE | B | |
1. | HC Slavia Praha | 42 | 31 | 3 | 4 | 4 | 193:81 | 103 |
2. | BK Havlíčkův Brod | 42 | 22 | 3 | 3 | 14 | 127:118 | 75 |
3. | Piráti Chomutov | 42 | 20 | 4 | 4 | 14 | 158:130 | 72 |
4. | HCK Meteor Třemošná | 42 | 19 | 3 | 2 | 18 | 134:119 | 65 |
5. | Rytíři Kladno | 42 | 12 | 6 | 5 | 19 | 132:160 | 53 |
6. | IHC Králové Písek | 42 | 15 | 2 | 3 | 22 | 114:145 | 52 |
ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF
18.3.2024 BK Havlíčkův Brod - Šumperk 1:2p (0:1)
19.3.2024 BK Havlíčkův Brod - Šumperk 1:2 (0:2)
22.3.2024 Šumperk - BK Havlíčkův Brod 1:3 (2:1)
23.3.2024 Šumperk - BK Havlíčkův Brod 3:1 (3:1)
Vsetín - Třemošná 3:1 (3:2, 4:1, 2:4, 4:2)
Slavia Praha - Poruba 3:0 (5:0kont., 7:1, 2:1)
Technika Brno - Chomutov 1:3 (0:5kont., 3:1, 1:5, 2:3p)
SEMIFINÁLE PLAY-OFF
28.3.2024 HC Slavia Praha - Šumperk 10:2 (1:0)
29.3.2024 HC Slavia Praha - Šumperk 7:1 (2:0)
1.4.2024 Šumperk - HC Slavia Praha 2:5 (0:3)
Vsetín - Chomutov 3:2 (4:3sn, 4:1, 1:5, 1:2, 5:2)
FINÁLE PLAY-OFF
Slavia Praha - Vsetín 3:0 (4:1, 9:1, 8:2)
HC Slavia Praha postoupila do extraligy juniorů
KONEČNÁ TABULKA LIGY JUNIORŮ
1. | HC Slavia Praha |
2. | VHK Robe Vsetín |
3. | Piráti Chomutov |
4. | HK Mladí Draci Šumperk |
5. | BK Havlíčkův Brod |
6. | Technika Hockey Brno |
7. | HCK Meteor Třemošná |
8. | HC RT Torax Poruba 2011 |
9. | Rytíři Kladno |
10. | IHC Králové Písek |
11. | AZ Havířov |
12. | HC Chrudim |
KANADSKÉ BODOVÁNÍ - HK MLADÍ DRACI ŠUMPERK
BRANKÁŘI | Z | MIN | OG | PB | |
1. | Ondřej Putin | 34 | |||
2. | Patrik Rygl | 20 | |||
3. | Jan Ondráček | 3 | 2,33 | ||
4. | Adam Zavoral | 1 | 5,22 | ||
OBRÁNCI | Z | G | A | KB | |
1. | David Cekr C | 47 | 9 | 26 | 35 |
2. | Lukáš Plhal | 43 | 8 | 14 | 22 |
3. | Matyáš Jarmara | 39 | 3 | 7 | 10 |
4. | Matěj Slabý | 42 | 2 | 4 | 6 |
5. | Martin Souček | 44 | 2 | 3 | 5 |
6. | Jindřich Vlček | 4 | 0 | 1 | 1 |
7. | Jakub Zavoral | 24 | 0 | 1 | 1 |
8. | Matěj Němec | 36 | 0 | 1 | 1 |
9. | Adam Burda | 6 | 0 | 0 | 0 |
10. | Jiří Březina | 3 | 0 | 0 | 0 |
11. | Štěpán Vrána | 5 | 0 | 0 | 0 |
ÚTOČNÍCI | Z | G | A | KB | |
1. | Tobias Tomeš | 48 | 20 | 22 | 42 |
2. | Martin Izák | 45 | 16 | 24 | 40 |
3. | Dominik Jeřábek | 40 | 17 | 19 | 36 |
4. | Tomáš Lichner | 49 | 14 | 21 | 35 |
5. | Kryštof Seidenglanz | 42 | 16 | 17 | 33 |
6. | Jakub Najman | 46 | 9 | 5 | 14 |
7. | Adam Szabó | 48 | 4 | 9 | 13 |
8. | Josef Haas | 39 | 7 | 3 | 10 |
9. | Patrik Bařica | 38 | 5 | 5 | 10 |
10. | Timo Mácha | 21 | 2 | 6 | 8 |
11. | Ondřej Netolický | 44 | 0 | 6 | 6 |
12. | Matěj Škrabal | 31 | 1 | 3 | 4 |
13. | Filip Hejátko | 32 | 2 | 1 | 3 |
14. | Jakub Pazourek | 7 | 1 | 1 | 2 |
15. | Jakub Fiala | 6 | 0 | 1 | 1 |
16. | Kristián Březina | 9 | 0 | 1 | 1 |
17. | Ondřej Kučera | 10 | 0 | 1 | 1 |
18. | Kamil Drábek | 1 | 0 | 0 | 0 |
19. | Vojtěch Neoral | 1 | 0 | 0 | 0 |
20. | Tomáš Augustin | 1 | 0 | 0 | 0 |
21. | David Burda | 6 | 0 | 0 | 0 |
TRENÉR | |||||
Radek Kučera | |||||