Jdi na obsah Jdi na menu
 


2017/18 - Extraliga mladšího dorostu - sk. východ

14. 7. 2018

h2.jpgZÁKLADNÍ ČÁST - SKUPINA VÝCHOD

1.   9.9.2017 AZ Residomo Havířov - Šumperk 5:4
2.   14.9.2017 VHK Robe Vsetín - Šumperk 2:5
3.   16.9.2017 HC Zubr Přerov - Šumperk 4:1
4.   23.9.2017 HC Technika Brno - Šumperk 6:4
5.   28.9.2017 HC RT Torax Poruba - Šumperk 1:6
6.   30.9.2017 Warrior Brno - Šumperk 3:6
7.   7.10.2017 PSG Zlín - Šumperk 2:1p
8.   12.10.2017 HC Oceláři Třinec - Šumperk 4:5
9.   14.10.2017 HC Vítkovice Ridera - Šumperk 4:3
10.   21.10.2017 Šumperk - AZ Residomo Havířov 2:3p
11.   26.10.2017 Šumperk - VHK Robe Vsetín 3:2p
12.   28.10.2017 Šumperk - HC Zubr Přerov 4:2
13.   12.11.2017 Šumperk - HC RT Torax Poruba 10:0
14.   16.11.2017 Šumperk - Warrior Brno 3:2
15.   19.11.2017 Šumperk - PSG Zlín 1:2
16.   26.11.2017 Šumperk - HC Oceláři Třinec 4:5
17.   30.11.2017 Šumperk - HC Technika Brno 7:1
18.   2.12.2017 Šumperk - HC Vítkovice Ridera 6:3

 

TABULKA ZÁLKADNÍ ČÁSTI

    Z V VP PP P SKORE B
1. HC Vítkovice Ridera 18 13 1 0 4 86:36 41
2. PSG Zlín 18 11 3 1 3 63:29 40
3. HC Zubr Přerov 18 12 1 0 5 82:36 38
4. AZ Residomo Havířov 18 11 1 1 5 76:34 36
5. HC Oceláři Třinec 18 11 0 2 5 69:46 35
6. HK M. Draci Šumperk 18 9 1 2 6 75:51 31
7. HC Technia Brno 18 6 2 2 8 30:56 24
8. Warrior Brno 18 3 1 1 13 34:77 12
9. VHK Robe Vsetín 18 2 0 1 15 20:74 7
10. HC RT Torax Poruba 18 2 0 0 16 17:113 6


SKUPINA O UDRŽENÍ - SKUPINA E

1.   7.12.2017 Šumperk - VHK Robe Vsetín 7:2
2.   9.12.2017 HC Oceláři Třinec - Šumperk 10:0
3.   19.12.2017 Šumperk - HC RT Torax Poruba 5:0
4.   22.12.2017 HC Technika Brno - Šumperk 2:4
5.   6.1.2018 Warrior Brno - Šumperk 1:8
6.   11.1.2018 VHK Robe Vsetín - Šumperk 3:4p
7.   13.1.2018 Šumperk - HC Oceláři Třinec 7:4
8.   18.1.2018 HC RT Torax Poruba - Šumperk 0:11
9.   20.1.2018 Šumperk - HC Technika Brno 6:3
10.   25.1.2018 Šumperk - Warrior Brno 7:5
11.   27.1.2018 Šumperk - VHK Robe Vsetín 4:2
12.   8.2.2018 HC Oceláři Třinec - Šumperk 5:4
13.   10.2.2018 Šumperk - HC RT Torax Poruba 10:0
14.   22.2.2018 Šumperk - HC Technika Brno 5:0
15.   24.2.2018 Warrior Brno - Šumperk 1:9
16.   1.3.2018 VHK Robe Vsetín - Šumperk 2:4
17.   3.3.2018 Šumperk - HC Oceláři Třinec 5:6sn
18.   8.3.2018 HC RT Torax Poruba - Šumperk 3:1
19.   10.3.2018 HC Technika Brno - Šumperk 1:3
20.   15.3.2018 Šumperk - Warrior Brno

 

TABULKA SKUPINY O UDRŽENÍ

    Z V VP PP P SKORE B
1. HC Oceláři Třinec 38 27 2 2 7 170:94 87
2. HK M. Draci Šumperk 38 23 2 3 10 180:103 76
3. HC Technia Brno 38 11 2 5 20 71:129 42
4. VHK Robe Vsetín 38 9 1 3 25 81:135 32
5. Warrior Brno 38 8 2 2 26 79:157 30
6. HC RT Torax Poruba 38 9 2 0 28 50:185 28


PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE A

Sparta - Chomutov 0:2 (3:5, 1:4)
Plzeň - Kometa Brno 2:1 (3:0, 0:1, 5:1)
Litvínov - České Budějovice 2:0 (6:4, 7:3)
Liberec - Kladno 2:0 (2:1, 7:1)


PLAY OFF - SEMIFINÁLE A

Plzeň - Chomutov 2:0 (6:1, 4:1)
Liberec - Litvínov 2:1 (3:2, 2:3sn, 3:2)

Plzeň a Liberec postoupili do závěrečného turnaje

 

PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE B

18.3.2018 Šumperk - Mountfield Hradec Králové 1:6 (0:1)
20.3.2018 Mountfield Hradec Králové - Šumperk 4:3 (2:0)

Havířov - Mladá Boleslav 2:1 (4:2, 4:5, 2:1sn)
Vítkovice - Třinec 1:2 (3:6, 3:2, 0:4)
Přerov - Zlín 2:0 (4:1, 3:2)


PLAY OFF - SEMIFINÁLE B

Hradec Králové - Třinec 2:0 (6:2, 4:3sn)
Přerov - Havířov 2:0 (6:3, 3:2p)

Hradec Králové a Přerov postoupili do závěrečného turnaje

 

TABULKA ZÁVĚREČNÉHO TURNAJE

    Z V VP PP P SKORE B
1. Mountfield Hr. Králové 3 2 1 0 0 10:3 8
2. HC Škoda Plzeň 3 1 0 1 1 7:7 4
3. HC Bílí Tygři Liberec 3 1 0 1 1 9:10 4
4. HC Zubr Přerov 3 0 1 0 2 8:14 2

Mountfield Hradec Králové se stal mistrem Extraligy mladšího dorostu

 

KONEČNÁ TABULKA EXTRALIGY MLADŠÍHO DOROSTU

1. Mountfield Hradec Králové
2. HC Škoda Plzeň
3. HC Bílí Tygři Liberec
4. HC Zubr Přerov
5. HC Verva Litvínov
6. AZ Residomo Havířov
7. Piráti Chomutov
8. HC Oceláři Třinec
9. HC Vítkovice Ridera
10. HC Sparta Praha
11. PSG Zlín
12. BK Mladá Boleslav
13. ČEZ Motor České Budějovice
14. Rytíři Kladno
15. HK Mladí Draci Šumperk
16. HC Kometa Brno
17. BK Havlíčkův Brod
18. HC Energie Karlovy Vary
19. HC Dynamo Pardubice
20. HC Dukla Jihlava
21. HC Slavia Praha
22. HC Technika Brno
23. SKLH Žďár nad Sázavou
24. PZ Kladno
25. KHL Meteor Třemošná
26. VHK Robe Vsetín
27. Warrior Brno
28. HC RT Torax Poruba
29. HC Slovan Ústí nad Labem
30. HC Letci Letňany

 

KANADSKÉ BODOVÁNÍ - HK MLADÍ DRACI ŠUMPERK

  BRANKÁŘI Z MIN OG PB %
1. Štěpán Zlatnický 21 1186 52 2,63 90,91
2. Michal Borovička 22 1208 58 2,88 90,28
3. Michael Valenta 1 20 2 6,00 77,78
  OBRÁNCE Z G A KB  
1. Jakub Plhal 40 7 19 26  
2. Ondřej Holub 40 6 10 16  
3. Petr Kubíček (17.8.2003) 40 2 12 14  
4. Matěj Blaháček 36 2 8 10  
5. Petr Kubíček (31.3.2003) 27 2 5 7  
6. Milan Křivohlávek 35 3 5 8  
7. Lukáš Cekr 15 0 5 5  
8. Lukáš Přecechtěl 15 0 3 3  
9. Filip Cekr 36 1 0 1  
  ÚTOČNÍCI Z G A KB  
1. Robin Kaplan 37 39 46 85  
2. Joshua James Mácha 39 41 28 69  
3. Jakub Horký 34 23 35 58  
4. Jan Kučera 38 10 22 32  
5. Jiří Fibigr 39 16 15 31  
6. Adam Polách 39 8 13 21  
7. Tomáš Kavan 30 6 13 19  
8. Marek Kesler 23 10 8 18  
9. Jakub Zembol 12 4 6 10  
10. Tomáš Minařík 31 3 7 10  
11. Zdeněk Moravec 26 1 5 6  
12. Miroslav Slováček 2 0 1 1  
13. Rostislav Mroček 1 0 0 0  
14. Matyáš Fasner 1 0 0 0  
15. Dominik Grézl 1 0 0 0  
16. Filip Diviš 1 0 0 0  
17. Patrik Janech 7 0 0 0  
  TRENÉŘI          
  Petr Rutar