2015/16 ELIOD Extraliga mladšího dorostu - sk. východ
ZÁKLADNÍ ČÁST
1. 1.9.2015 PSG Zlín - Šumperk 10:0
2. 6.9.2015 Šumperk - HC Zubr Přerov 1:9
3. 10.9.2015 HC Oceláři Třinec - Šumperk 8:0
4. 13.9.2015 Šumperk - HC AZ Havířov 2010 1:2
5. 20.9.2015 HC Vítkovice Steel - Šumperk 8:2
6. 28.9.2015 HC Olomouc - Šumperk 5:2
7. 3.10.2015 Šumperk - VHK Vsetín 1:12
8. 7.10.2015 Šumperk - HC Slezan Opava 2:0
9. 11.10.2015 Warrior Brno - Šumperk 1:2
10. 15.10.2015 Šumperk - PSG Zlín 1:2
11. 17.10.2015 HC Zubr Přerov - Šumperk 7:0
12. 24.10.2015 Šumperk - HC Oceláři Třinec 2:4
13. 28.10.2015 HC AZ Havířov 2010 - Šumperk 4:2
14. 31.10.2015 Šumperk - HC Vítkovice Steel 1:4
15. 12.11.2015 HC Slezan Opava - Šumperk 3:1
16. 15.11.2015 Šumperk - HC Olomouc 1:2
17. 17.11.2015 VHK Vsetín - Šumperk 4:1
18. 21.11.2015 Šumperk - Warrior Brno 5:1
TABULKA PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI
Klub | Z | V | VP | PP | P | SKORE | B | |
1. | PSG Zlín | 18 | 15 | 1 | 1 | 1 | 102:40 | 48 |
2. | HC Oceláři Třinec | 18 | 14 | 0 | 1 | 3 | 89:41 | 43 |
3. | HC Vítkovice Steel | 18 | 13 | 1 | 1 | 3 | 88:32 | 42 |
4. | HC Zubr Přerov | 18 | 11 | 2 | 0 | 5 | 96:47 | 37 |
5. | HC AZ Havířov 2010 | 18 | 10 | 2 | 1 | 5 | 58:39 | 35 |
6. | VHK Vsetín | 18 | 5 | 3 | 1 | 9 | 68:65 | 22 |
7. | HC Olomouc | 18 | 6 | 0 | 3 | 9 | 49:85 | 21 |
8. | HK Mladí Draci Šumperk | 18 | 3 | 0 | 0 | 15 | 25:86 | 9 |
9. | Warrior Brno | 18 | 2 | 0 | 1 | 15 | 33:108 | 7 |
10. | HC Slezan Opava | 18 | 1 | 1 | 1 | 15 | 27:92 | 6 |
SKUPINA O UDRŽENÍ
19. 26.11.2015 HC Olomouc - Šumperk 3:8
20. 29.11.2015 HC Slezan Opava - Šumperk 4:3p
21. 5.12.2015 Šumperk - Warrior Brno 2:1sn
22. 10.12.2015 Šumperk - HC AZ Havířov 2010 0:1p
23. 12.12.2015 Šumperk - VHK Vsetín 2:4
24. 16.12.2015 Šumperk - HC Olomouc 0:1sn
25. 2.1.2016 Šumperk - HC Slezan Opava 2:3sn
26. 3.1.2016 Warrior Brno - Šumperk 5:3
27. 7.1.2016 HC AZ Havířov 2010 - Šumperk 2:1sn
28. 9.1.2016 VHK Vsetín - Šumperk 4:0
29. 24.1.2016 HC Olomouc - Šumperk 5:2
30. 31.1.2016 HC Slezan Opava - Šumperk 4:1
31. 4.2.2016 Šumperk - Warrior Brno 2:1sn
32. 7.2.2016 Šumperk - HC AZ Havířov 2010 0:4
33. 18.2.2016 Šumperk - VHK Vsetín 2:1
34. 21.2.2016 Šumperk - HC Olomouc 6:1
35. 25.2.2016 Šumperk - HC Slezan Opava 3:1
36. 28.2.2016 Warrior Brno - Šumperk 5:1
37. 3.3.2016 HC AZ Havířov 2010 - Šumperk 2:3p
38. 6.3.2016 VHK Vsetín - Šumperk 5:2
TABULKA SKUPINY O UDRŽENÍ
Klub | Z | V | VP | PP | P | SKORE | B | |
1. | HC AZ Havířov 2010 | 38 | 23 | 4 | 2 | 9 | 111:67 | 79 |
2. | VHK Vsetín | 38 | 18 | 5 | 1 | 14 | 157:97 | 65 |
3. | HC Olomouc | 38 | 14 | 2 | 3 | 19 | 109:173 | 49 |
4. | HK Mladí Draci Šumperk | 38 | 7 | 3 | 5 | 23 | 68:143 | 32 |
5. | Warrior Brno | 38 | 9 | 0 | 3 | 26 | 81:172 | 30 |
6. | HC Slezan Opava | 38 | 5 | 3 | 4 | 26 | 73:162 | 25 |
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE A
Liberec - Chomutov 1:2 (1:2p, 3:1, 1:6)
Kladno - Slavia 2:0 (4:3, 6:4)
Karlovy Vary - Sparta 1:2 (5:3, 1:4, 1:3)
Plzeň - České Budějovice 1:2 (3:2, 2:3, 1:2)
PLAY OFF - SEMIFINÁLE A
Kladno - Chomutov 2:1 (3:2, 2:5, 4:2)
Sparta - České Budějovice 2:1 (2:1sn, 1:5, 7:2)
Kladno a Sparta Praha postoupili do závěrečného turnaje
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE B
Zlín - Letňany 2:0 (6:0, 6:2)
Hradec Králové - Přerov 2:0 (3:0, 3:2sn)
Vítkovice - Havířov 2:0 (4:1, 1:0)
Pardubice - Třinec 2:0 (3:0, 5:2)
PLAY OFF - SEMIFINÁLE B
Zlín - Pardubice 2:1 (2:3p, 2:0, 3:2p)
Vítkovice - Hradec Králové 2:0 (7:2, 4:1)
Zlín a Vítkovice postoupili do finálového turnaje
TABULKA ZÁVĚREČNÉHO TURNAJE
Klub | Z | V | VP | PP | P | SKORE | B | |
1. | HC Sparta Praha | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 15:7 | 9 |
2. | HC Vítkovice Steel | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 10:5 | 6 |
3. | PSG Zlín | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 10:9 | 3 |
4. | Rytíři Kladno | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6:20 | 0 |
HC Sparta Praha se stala mistrem České republiky mladšího dorostu
KONEČNÁ TABULKA EXTRALIGY MLADŠÍHO DOROSTU
1. | HC Sparta Praha |
2. | HC Vítkovice Steel |
3. | PSG Zlín |
4. | Rytíři Kladno |
5. | HC Dynamo Pardubice |
6. | Mountfield Hradec Králové |
7. | Piráti Chomutov |
8. | ČEZ Motor České Budějovice |
9. | HC Škoda Plzeň |
10. | HC Bílí Tygři Liberec |
11. | HC Oceláři Třinec |
12. | HC Slavia Praha |
13. | HC Energie Karlovy Vary |
14. | HC Zubr Přerov |
15. | HC AZ Havířov 2010 |
16. | HC Letci Letňany |
17. | VHK Vsetín |
18. | HC Kometa Brno |
19. | HC Dukla Jihlava |
20. | HC Verva Litvínov |
21. | SKLH Žďár nad Sázavou |
22. | HC Olomouc |
23. | PZ Kladno |
24. | BK Mladá Boleslav |
25. | HC Slovan Ústí nad Labem |
26. | HK Mladí Draci Šumperk |
27. | Warrior Brno |
28. | BK Havlíčkův Brod |
29. | HC Slezan Opava |
30. | IHC Komterm Písek |
KANADSKÉ BODOVÁNÍ HK MLADÍ DRACI ŠUMPERK
BRANKÁŘI | Z | MIN | OG | PB | % | |
1. | Dalibor Venouš | 35 | 1912 | 107 | 3,36 | 87,43 |
2. | David Kašpar | 11 | 371 | 23 | 3,72 | 87,08 |
3. | Michal Kover | 2 | 31 | 8 | 15,48 | 63,64 |
OBRÁNCI | Z | G | A | KB | ||
1. | Adam Rutar | 37 | 3 | 10 | 13 | |
2. | Jan Moučka | 36 | 0 | 10 | 10 | |
3. | Josef Uhlíř | 36 | 6 | 3 | 9 | |
4. | Jaroslav Habrman | 37 | 3 | 5 | 8 | |
5. | Dominik Jureček | 33 | 0 | 2 | 2 | |
ÚTOČNÍCI | Z | G | A | KB | ||
1. | David Haluza | 32 | 11 | 9 | 20 | |
2. | Štěpán Dudycha | 38 | 9 | 10 | 19 | |
3. | Tomáš Krč | 35 | 11 | 6 | 17 | |
4. | Adam Scheuter | 38 | 6 | 9 | 15 | |
5. | Martin Žižlavský | 36 | 8 | 3 | 11 | |
6. | Pavel Vaňous | 27 | 6 | 4 | 10 | |
7. | Joshua James Mácha | 25 | 3 | 3 | 6 | |
8. | Aleš Moravec | 27 | 0 | 4 | 4 | |
9. | Matyáš Vintr | 20 | 1 | 1 | 2 | |
10. | Robin Kaplan | 26 | 0 | 2 | 2 | |
11. | Jan Štrbík | 36 | 1 | 0 | 1 | |
12. | Jan Kašpar | 1 | 0 | 0 | 0 | |
13. | Jakub Plhal | 2 | 0 | 0 | 0 | |
14. | Jakub Hojgr | 4 | 0 | 0 | 0 | |
15. | Jakub Horký | 5 | 0 | 0 | 0 | |
16. | Štěpán Ott | 6 | 0 | 0 | 0 | |
TRENÉR | ||||||
Petr Rutar |